Kaip pagerinti santykius su antra puse?

Pagerinti santykius su antra puse, kai atrodo, kad ji tapo pilki – tikrai įmanoma. Tačiau reikia dėti pastangas, bandyti suprasti kitą žmogų, galbūt net bandyti geriau suprasti ir save. Juk santykiai yra darbas, tad reikia uoliai dirbti, kad rezultatas džiugintų.

Taip pat reikia nepamiršti, kad šis darbas yra nuolatinis. Neužtenka tik kartais įdėti pastangų, kad santykiai būtų gražūs. Tik kasdieninis darbas, kuris galiausiai tampa rutina – atsiperka.

Pamirštama kalbėtis

Jeigu ir Jums atrodo, kad santykiai su antra puse nebe tokie švieži kaip buvo iki šiol – siūlome pabandyti juos prikelti antram gyvenimui paprasčiausiai kalbantis. Jeigu žodžiu yra per sunku – galima raštu. Galiausiai, kalbėtis galima ne tik apie santykius, tačiau bet ką. Šiuo atveju svarbiausia yra paties pokalbio magija, kuri skatina leisti laiką kartu.

Kodėl mažėja aistra?

Viena svarbiausių laimingų santykių taisyklių yra aistra. Deja, normalu, kad su metais poros santykiuose jos yra vis mažiau. Mes paprasčiausiai įprantame prie to žmogaus, kuris yra šalia, tad tam tikra prasme  – jis mus vis mažiau jaudina. Tai yra blogai. Sveikiems santykiams reikia sekso, reikia aistros, kuri tarsi įkvepia net ir pavargusios poros gyvenimą.

Aistrai pagyvinti labai puikiai tinka įvairūs žaisliukai arba gali būti naudojami afrodiziakai. Svarbiausia yra išbandyti kuo daugiau priemonių, metodų, kurie geriausiai galimai tiktų Jūsų  porai.

Mažai laiko kartu

Taip pat siūlome leisti kuo daugiau laiko kartu su tuo žmogumi, kuris realiai jums turėtų būti pats svarbiausias pasaulyje. Galima paprasčiausiai žiūrėti filmus, galima išbandyti hobius, kurie jums suartins ir galbūt net padės geriau pažinti vienam kitą, atrasti iš naujo. Raskite jums labiausiai tinkamą buvimo kartu formą.

Tirai yra gera turėti šalia savęs žmogų, kuris jums kelia geras emocijas. Ir verta kasdien stengtis dėl to žmogaus. Visa tai vainikuos santykiais, kurie jus papildo, kurie teikia jums visokeriopą naudą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE