NULL

Kas yra fiskaras? kam jis reikalingas?

Į klausimą, kas yra fiskaras, atsakymas yra labai paprastas – tai yra transporto priemonė, kuri jai patikėtas užduotis vykdo pasinaudodama hidromanipuliatoriumi. Fiskarą dažniausiai nuomojasi tie klientai, kurie darbuojasi prie statybų.

Kaip paprasčiau apibūdinti fiskarą?

Paprastesniais žodžiais išreiškiant – fiskaru vadinamas automobilis su jame įmontuotu kranu. Jis būna ūkyje reikalingas tada, kai tenka kilnoti sunkius krovinius, vykdant statybos ir montavimo bei statinių ardymo darbus. Strėlės ilgis siekia per 14 metrų į šoną ir 17 metrų į viršų. Jo gali prireikti ir iškeliant arba kraunant krovinius ten, kur nėra tam skirto specialaus keltuvo.

Ką daryti, jei prekių pakrovimo ir iškrovimo vietose nėra specialios įrangos kroviniams kilnoti?

Jeigu prekes tenka pristatyti į nedidelę įmonę ar privačiam asmeniui, tada verčiau iš anksto gerai apsvarstyti, kaip geriau pasirūpinus krovinio iškrovimu. Pati geriausia išeitis – fiskaras manipuliatorius, kurio dėka kroviniai būna labai greitai ir be didelio vargo tiek pakraunami, tiek iškraunami. Fiskaras lydi krovinį, nes pats yra neatskiriama krovininio transporto priemonės dalis. Todėl visada su krovinio iškrovimu nekils jokio vargo.

Kokios problemos gali kilti tada, kai prekės į transporto priemonę pakraunamos keltuvu?

Jei pervežimo metu krovinys būna sukrautas ant palečių, euro padėklų arba kaip nors kitaip nepatogiai supakuotas, tada tikrai gali kilti rūpesčių su jo iškrovimu tada, jei nuvykus į krovinio pristatymo vietą paaiškėja, jog ten nėra specialaus keltuvo, skirto tokiems darbams atlikti. Taip gali nutikti atvažiavus į privataus namo kiemą, kuriame nėra nei patogaus privažiavimo, nei kroviniams skirtos rampos, o apie tokią nenumatytą situaciją nebuvo iš anksto pagalvota.

Kokius krovinius galima kilnoti fiskaru?

Fiskaru, kai pritaikomas kėlimo įrenginys, galima kilnoti nestandartines krovinių pakuotes, net ir tokius palaidus krovinius, kaip žvyras, anglis, ilgos lentos, medienos ar iš kitokių medžiagų pagamintos plokštės. Todėl tikrai nereikia bijoti pasinaudoti kitokio pasirinkimo, kuris iš pradžių gali pasirodyti per brangiai kainuojantis, galimybe, nes galutinis variantas parodys, jog šis žingsnis tikrai jums buvo naudingas. O jeigu jums reikalinga fiskaro paslauga, daug nesvarstykite ir kreipkitės pagalbos į internetinę įmonę: autopastas.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE