NULL

Kiek sunkus yra kurjerių darbas?

Gatvėmis zujantys kurjerių autobusiukai, siuntas į paštomato dėžutes dėliojantis kurjeris, dviračiais skuodžiantys gatvėmis ar tiesiog laiptinėje sutiktas prekes pristatyti skubantis vyrukas ar mergina – šiandien labai įprastas vaizdas. Kitaip jau net neįsivaizduojame šiandieninio gyvenimo. Rodosi, jog šie žmonės tą darbą dirba lengvai, greitai ir be jokių pastangų. O dėl kurjerių vėlavimo ar kažkokių kitokių klaidų pykstame viską suversdami jų aplaidumui. Ar tikrai viskas yra būtent taip? ar susimąstome, kiek pastangų reikalauja šis darbas?

Kurjerio kasdienybė

Anot daugelio kurjerių paslaugų įmonių vadovų, kurjerio darbas yra be galo atsakingas ir sunkus. Tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Jų paslaugos mums atrodo savaime suprantamos ir jos turi būti suteiktos be jokių trikdžių. Kaip ir kiekviename darbe, nutinka visko. Siuntų pristatymas paprastai vėluoja tikrai ne dėl aplaidaus darbuotojo požiūrio į savo darbą. Reikia įvertinti spūstis keliuose, įvairius nelaimingus atsitikimus, kurie nutinka kelionėje. Be to, atminkite, kurjerių automobiliai, kaip ir mūsų visų, taip pat kartais ima ir sugenda.

Kurjerio darbas neapsiriboja tik siuntos pristatymu į namus ar patalpinimu į paštomato dėžutes. Jiems tenka atlikti dar eilę pareigų:

  • Pristatymo metu patikrinti visą reikiamą informaciją: kliento vardą, pavardę, telefono numerį, adresą ir kitą konkrečioje situacijoje reikalingą informaciją. Tokiais momentais kurjeriui dažnai prireikia ir stipraus psichologinio susikaupimo, nes dažnas klientas būna kažkuo nepatenkintas. kurjeris negali prarasti kantrybės, o kantriai ir ramiai paaiškinti, kodėl iškilo vienokios ar kitokios problemos.
  • Surinkti apmokėjimus ir parašus iš klientų.
  • Pateikti ataskaitas apie siuntų pristatymus ir įvykusias nenumatytas aplinkybes. Jeigu užsisakote prekes su kurjerio paslaugomis, tai puikiai žinote, jog išvengti ar pameluoti apie įvykusius incidentus kurjeris tikrai negali. Juk kone po kiekvieno siuntos pristatymo gauname SMS žinutę su klausimu apie siuntos pristatymo paslaugos kokybę.

Pasak minėtų įmonių vadovų, iš kurjerio reikalaujama ne tik gerų vairavimo įgūdžių, bet ir gebėjimo mąstyti kritiškai, strateguoti. Žinojimas kur dažniausiai būna automobilių spūstys, gebėjimas parinkti optimaliausią maršrutą – savaime suprantamas reikalavimas kurjeriui. Taigi, ar tikrai šis darbas toks lengvas, kaip mums atrodo žvelgiant į mandagius ir, rodos, visuomet ramius siuntų pristatymo darbuotojus?

Kodėl verta rinktis kurjerio paslaugas?

Taigi, kad kurjerio darbas yra išties sudėtingas tą jau supratome. Tačiau, jeigu jų paslaugomis vis dar nesiryžtate naudotis, galima teigti, jog visai be reikalo. Tai greita, patogu ir saugu. Jeigu norite prekę atsiimti ar išsiųsti jums patogiu laiku, visuomet galima pasinaudoti paštomatu. Beje, siuntą išsiųsti galite ir iš namų. Jums tereikia supakuoti siuntą ir pasirinktoje siuntų platformoje užpildykite reikiamus duomenis (savo ir gavėjo kodai, pakuotės matmenys ir kt.). Po keliolikos minučių gausite siuntos dokumentus, kuriuos tereikia atsispausdinti ir užklijuoti ant siuntos gerai matomoje vietoje. Registruodami siutą siuntų siuntimo platformoje galite užsisakyti paslaugą – kurjerio atvykimą paimti siuntos. Taigi jūsų siuntinys nukeliaus į norimą vietą net neišėjus iš namų. Be abejonės, galima ir patiems nueiti iki paštomato ir jo ekrane sekant instrukcijas nuskenuoti brūkšninį kodą ir įdėti siuntinį į atsidariusią dėžutę.

Kalbant apie saugumą, tikriausiai jau žinote, jog savo siuntą galima sekti. Tą padaryti galima dviem būdais – per siuntų siuntimo platformą arba tiesiogiai pasirinkto kurjerio svetainėje. Pirmuoju atveju platformoje turite susikurti savo paskyrą ir prie jos prisijungti. Sekantis žingsnis – keliauti į skiltį Mano užsakymai. Paspauskite ant norimo užsakymo numerio ir sužinosite siuntos buvimo vietą.

Antruoju atveju atsidarykite jus aptarnaujančios kurjerių tarnybos puslapį ir suveskite unikalų kurjerio sekimo numerį. Šį numerį galite sužinoti savo paskyroje, o jeigu tokios neturite, tuomet ieškokite atsiųstame el. laiške.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE