NULL

Kodėl svarbu gerai išvalyti namus po remonto?

Jūsų svajonių namo statyba ar buto renovacija tuoj baigsis. Dabar jūsų noras – kuo greičiau persikelti į naujai suremontuotus namus? Sutvarkyti kambarius po statybų ar kapitalinio remonto gali pasirodyti labai sunku. Tai, žinoma, gali užtrukti daug laiko, tačiau yra būdų, kaip darbus atlikti daug greičiau.

Norint palengvinti patalpų valymą po remonto, visus paviršius, baldus, buitinę techniką ar grindis verta iš anksto apsaugoti folija, o patalpas, kurios nebus renovuojamos, uždaryti ir sandarinti įėjimą uždengiant statybine folija.

Pagrindinė bet kokio valymo taisyklė po renovacijos yra paviršių valymo tvarka – nuo ​​aukščiausio iki žemiausio lygio. Taigi pradedame valyti nuo lubų, pereiname prie lempų, sienų ir baldų plovimo. Šiame etape valome ir langus, o paskutinis bus grindų valymas. Kad išvengtumėte purvo, svarbi taisyklė – pirmiausia pašalinkite dulkes, o tada dirbkite su vandeniu. Atsiminkite, valydami po renovacijos pasiruoškite tam, kad po pirmo valymo dar daug kartų atsiras dulkių ir nešvarumų.

Valymo kokybė

Renovacijos darbų apimtis nulemia valymo priemonių ir įrangos, kurios bus reikalingos efektyviam darbui, asortimentą. Tinkamas jų pasirinkimas yra toks pat svarbus kaip ir vidaus apdailai naudojamos statybinės medžiagos.

Postatybinis valymas – tai iššūkis, kuris paprastai užgožia visą pasikeitimo džiaugsmą iki minties apie visur esančias dulkes ir daugybę valymo valandų. Dažų likučiai, statybinės medžiagos, purvas, panaudota technika – visa tai reikalauja jėgos, ryžto ir tinkamo priemonių spektro. Norint pasiekti optimalų efektą ir sumažinti darbų kiekį, verta planuoti valymą arba samdyti profesionalią komandą.

Padarykite tai su valymo įmone

Dulkės gali būti negailestingos, be profesionalios įrangos sunku susitvarkyti su daugybe nešvarumų ant sienų, baldų ar grindų. Tokiu atveju geriausia rinktis valymo įmonę, kuri sugeba nuvalyti beveik bet kokį paviršių – nuo ​​cementu ištaškytų langų, sienų ar naujų grindų iki patalpų paruošimo naudojimui. Šio pasirinkimo patogumas yra ir tai, kad naujų patalpų atveju jų atidavimas eksploatuoti dažnai siejamas su greitu terminu, todėl daugelis valymo įmonių siūlo savo paslaugas atlikti tiek dieną, tiek naktį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE