NULL

Kodėl verta rinktis indukcinę kaitlentę? 3 indukcinių kaitlenčių privalumai

Nesvarbu, mėgstate gaminti maistą ar ne, tinkama kaitlentė yra nepamainoma kiekvienos virtuvės dalis. Galite rinktis iš dujinių, keramikinių, indukcinių kaitlenčių – šiais laikais parduotuvių katalogai pilni įvairiausių pasiūlymų. Tačiau svarbu žinoti, kodėl rinktis vieną ar kitą kaitlentę ir kokie jos privalumai.

Indukcinės kaitlentės veikia naudojant elektromagnetinę jėgą. Jos akimirksniu įkaista ir tik tose vietose, kur puodas liečiasi su paviršiumi. Tačiau jos turi ir daugiau pranašumų, tam šiame straipsnyje aptarsime, kodėl verta rinktis indukcijos technologiją ir kokie šio tipo kaitlenčių privalumai.

Indukcinių kaitlenčių privalumai

Taupumas

Šiuolaikinės indukcinės kaitlentės greitai įkaista ir karštį paskirsto tolygiai tik tose vietose, kurios fiksuoja sąlytį su puodu ar keptuve. Jų galia lengvai reguliuojama, o prietaisas akimirksniu reaguoja į šilumos pokyčius. Be to, kaitinimo zona yra tiksliai koncentruojama į indą, tad taupoma energija, o paviršius aplink puodą neįkaista.

Saugumas

Tai vienas pagrindinių indukcinės technologijos kaitlenčių privalumas. Kadangi kaitinamas tik su puodu ar keptuve besiliečiantis paviršius, visos kitos zonos išlieka šaltos ir nekelia pavojaus nusideginti. Tai puiki apsauga nuo vaikų, nes kaitlentė nekais, jei ant jos nebus indo, tad net ir netyčia įjungus, nenusideginsite.

Valymas

Dėl itin staigios reakcijos kaitlentė apsaugo nuo skysčių išsiliejimo. Jei pastebėjote, jog verdamas skystis pradėjo kilti, sumažinkite kaitrą ir prietaisas akimirksniu sureaguos. Indukcinių kaitlenčių paviršius yra pagamintas iš lygaus stiklo, kurį be jokio vargo nuvalysite drėgna šluoste.

Tačiau…

Kaip jau minėjome, indukcinės kaitlentės pasižymi itin jautriomis kaitinimo zonomis, tad prieš įsigyjant naują prietaisą, reikia patikrinti turimus indus. Puodų ir keptuvių pagrindas turi būti specialiai pritaikytas tokio tipo kaitlentėms, nes kitu atveju jos nefiksuos sąlyčio ir nekais.

Foto: Pexels.com

Senukai.lt – buitinė technika geromis kainomis

Jei apsisprendėte įsigyti indukcinę kaitlentę, tai padaryti galite apsilankę senukai.lt internetinėje parduotuvėje. Ieškantiems tinkamo įrenginio, rekomenduojame apsilankyti jūsų mieste esančiame Senukai salone ir pasikonsultuoti su mūsų darbuotojais. Jie patars, kokia kaitlentė geriausiai tinka jūsų namams, bei padės rasti praktiškiausią pasirinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE