Kodėl vis daugiau žmonių renkasi atostogas gamtoje?

Penki pojūčiai: regėjimas, klausa, uoslė, lytėjimas, skonis. Visi jie yra tiesiogiai veikiami mūsų kontakto su gamta. Kaip? Laikas, praleistas gamtos glėbyje, leidžia sutelkti dėmesį į detales, pailsėti akims, kasdien sugeriamoms daugybei spalvų. Bendravimas su gamta – tai momentas, kai girdime ne tik mus supantį mikro ir makro pasaulį, bet ir savo vidinį balsą. Įkvepiame švarų orą, per prisilietimą kuriame asmeninį santykį su tuo, kas mus supa. Ir galiausiai ragaujame ramybės ir tylos, mokomės būti „čia ir dabar“. Laikas, praleistas gamtoje, atokiau nuo miesto šurmulio, leis greičiau atsinaujinti ir nuraminti pojūčius. Nenuostabu, kad pastaraisiais metais labai išaugo susidomėjimas poilsiu gamtoje.

Nameliai miške. Nuoma leidžia visiškai mėgautis gamtos grožiu ir gyvenimo būdu lauke, kartu suteikiant komfortą ir patogumą. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori mėgautis stovyklavimo džiaugsmais išlaikant tam tikrą komforto ir patogumo lygį.

Nors glampingas Lietuvoje nebėra naujiena, daugelis žmonių vis dar bijo šiek tiek kitokios poilsio formos. Keliautojai dažniausiai renkasi apsistoti viešbutyje arba išsinuomoti privatų būstą. Tačiau verta žinoti, kad poilsis gamtos apsuptyje turi gana ilgą sąrašą privalumų, kurie turi didžiulę įtaką jūsų atostogų kokybei.

Didžiausias privalumas, kurio galite tikėtis:

  • Stovyklavimo tipai, atitinkantys jūsų pageidavimus – kai pasirenkate glampingą, galite rinktis iš skirtingų apgyvendinimo tipų nuo prabangių palapinių iki modernių namelių gamtoje.
  • Sutaupysite laiko – vietoje to, kad statytumėte palapinę, kurią vėliau turėsite tinkamai pritvirtinti, įrengti, o po atostogų surinkti visą stovyklą, tiesiog atvykite į vietą ir iš karto mėgaukitės atostogomis.
  • Neatsižadate komforto – tegul šūkis „naktis palapinėje“ jūsų neapgauna. Daugelis glaimingo vietų siūlo komfortą ir patogumą kambaryje. Pavyzdžiui apsistoję naturcamp.lt Birštone galėsite mėgautis patogia lova kitais patogumais, kurių gali būti sunku rasti tradicinėje stovyklavietėje.
  • Jūs gyvenate patogioje erdvėje – glamping stovyklavietė kruopščiai suplanuota, sukuriant estetišką ir malonią erdvę.
  • Dieną pradedate nuo kontakto su gamta – glamping neabejotinai laimi vietos atžvilgiu. Niekas nepripildo ramybės, kaip pro langą matomos siūbuojančios medžių viršūnės, paukštelių čiulbesys ar rytinė kava terasoje.
  • Atostogaujate su keturkoju draugu – nors naminiams gyvūnėliams skirtų vietų daugėja, daugelis viešbučių vis dar nepriima augintinių. Glamping leidžia stovyklauti su savo augintiniu, o pačiam augintiniui užtenka vietos bėgioti ir žaisti lauke.

Taigi, kaip matote, poilsis gamtoje yra savotiškas kompromisas tarp patogių atostogų ir prabangos bei stovyklavimo. Tokiomis sąlygomis pailsėsite, nuraminsite protą ir pasikrausite vidinių baterijų, o jei atostogausite su vaikais, nakvynė namelyje miške ar palapinėje jiems tikrai bus tikras atostogų nuotykis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE