Kokie yra skirtingi sužadėtuvių žiedų tipai?

Sužadėtuvės yra ypatingas įvykis, kuris išlieka atmintyje ilgus metus ir daugeliui porų užtvirtina santykius. Dėl šios priežasties verta pasirūpinti, kad tai būtų stebuklinga akimirka. Be kita ko, labai svarbus yra gerai parinktas sužadėtuvių žiedas. Koks akmuo tokiai progai yra geriausias ir apie kokius metalo tipus verta pagalvoti?

Sužadėtuvių žiedai su deimantu – kuo jie ypatingi?

Kalbant apie sužadėtuvių žiedų tipus, populiariausi modeliai yra su deimantu, kuris dėl savo patvarumo dar vadinamas amžinos meilės simboliu.

Deimantai būna įvairių dydžių ir spalvų, tačiau vertingiausiais laikomi bespalviai, gryni (be priemaišų) ir kruopščiai nušlifuoti. Geidžiamiausia rūšis yra briliantinis šlifavimas, todėl dažnai naudojamas sužadėtuvių žieduose. Preciziškai paruoštas akmuo įgauna nepaprastą blizgesį, kuris atkreipia į save dėmesį ir labai gerai atrodo derinamas tiek su auksu, tiek su sidabru. Taip pat verta paminėti rožinio aukso žiedus su deimantais ir ažūriniais ornamentais, kurie džiugina savo romantiška išvaizda.

Sužadėtuvių žiedas su spalvotu akmeniu – safyru arba rubinu

Norintieji originalių sprendimų įvertins sužadėtuvių papuošalus su safyru. Šios rūšies akmuo pasižymi intensyvia mėlyna spalva, kuri traukia akį ir kartu simbolizuoja ištikimybę, sąžiningumą ir lojalumą. Be to, safyras išsiskiria ilgaamžiškumu ir atsparumu įbrėžimams, todėl net ir kasdien nešiojamas išlaiko gerą išvaizdą. Jis gali būti įvairių atspalvių, tačiau tikrai sužavės partnerį, kuris vertina retesnių tipų žiedus.

Be safyro, verta paminėti ir rubiną, kuriam būdinga sodriai raudona spalva. Dėl šios priežasties jis tapatinamas su meile, aistra ir aistringumu. Be to, jis pasižymi dideliu kietumu, todėl yra atsparus galimiems mechaniniams pažeidimams.

Elegantiški sužadėtuvių žiedai – kokio tipo metalą rinktis?

Verta atkreipti dėmesį ne tik į tinkamą akmenį, bet ir į lydinio, iš kurio pagamintas papuošalas, rūšį. Sužadėtuvių modeliuose dažniausiai naudojamas auksas arba sidabras. Sidabriniai žiedai pasižymi dideliu patvarumu ir atsparumu tiek žalingiems išorės veiksniams, tiek mechaniniams pažeidimams. Dėl to jie nekeičia savo spalvos dėl drėgmės, kvepalų ar kitų kasdien naudojamų kosmetikos priemonių poveikio. Be to, neabejotinas jų privalumas yra mažesnė kaina, leidžianti įsigyti ir didesnį ar vertingesnį akmenį.

Kalbant apie labiausiai paplitusius sužadėtuvių žiedus su akmeniu, auksas yra populiari tauriųjų metalų rūšis. Jis išsiskiria tuo, kad yra patvaresnis už sidabrą ir žavi gražia spalva. Dėl šios priežasties jis labai gerai atrodo derinamas su visais anksčiau minėtais akmenimis. Auksiniai sužadėtuvių žiedai būna įvairių atspalvių, pavyzdžiui, baltojo aukso, rožinio aukso arba dviejų atspalvių aukso, o pasirinkimas labai priklauso nuo individualių pageidavimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE