Kreivi dantys

Nors burnos higiena yra svarbi, tiesūs jūsų dantys taip pat turi įtakos jūsų sveikatai ir tai, kaip pasitikite savimi demonstruodami savo šypseną. Dantų lyginimo pritaisai paprastai yra tvirtai prigludę, pritaikyti specialiai Jums ir, reikalui esant, nuimami. Šie prietaisai padeda dantims judėti ir atsistatyti į reikiamą poziciją. Tikriausiai turite daug klausimų, kurie kyla jūsų galvoje (pvz. koks yra dantų tiesinimas), todėl pasirinkote tinkamą vietą, kad sužinotumėte daugiau apie dantų tiesinimo galimybes ir tai, kaip specialistai gali padėti Jums ir Jūsų dantims.

Skirtingai nei anksčiau, dabar galite tiesinti dantis namuose, kad sutaupytumėte laiko ir pinigų.

Problemos, kurias sukelia kreivi dantys

Kreivus dantis ne tik sunku prižiūrėti, bet jie sukelia ir daug problemų. Dėl šios priežasties galite naudoti „Clear Aligners“ dantų tiesinimo įrangą, kad išspręstumėte šias problemas, kol jos neapsunks ir nesukels daugiau komplikacijų, kurių iš viso nepavyks išspręsti. „Clear Aligners“ padės išspręsti ir ištaisyti kalbos problemas, netinkamą žandikaulį, liežuvio ir skruostų sąkandį ir priešlaikinį dantų ėduonį. Netinkamas žandikaulio išsidėstymas yra rimtas dalykas, o jei jo nepataisysite, ateityje gali tekti atlikti operaciją, kad situacija būtų ištaisyta. Kadangi šis produktas yra nuimamas, galite uždėti ant dantų ir išlaikyti juos švarius bei sveikus. Tiesesni dantys gali išspręsti šias problemas ir užtikrinti, kad jums nebereikės spręsti šių problemų.

Dantų tiesinimas – SOS klinika Vilniuje.

Jūsų galimi pasirinkimai

Yra keletas galimybių kaip ištiesinti dantis, tačiau kai kurie pasirinkimai yra patrauklesni už kitus. Pavyzdžiui, breketai gali išspręsti daugelį dantų problemų, tačiau jie yra aiškiai matomi ir yra fiksuotas prietaisas, kurio negalima nuimti reikalui esant. Su jais būtina palaikyti gerą burnos higieną, kad būtų išvengta ėduonies ir kitų dantų komplikacijų. Gydymo laikas yra maždaug nuo šešių mėnesių iki dvejų metų, o kaina svyruoja nuo 3800 iki 10 000 JAV dolerių. Daugelis žmonių mano, kad metaliniai breketai yra nepatogūs ir brangūs, o į juos ne taip malonu žiūrėti, kai šypsotės ir kalbate su kitais.

Kita vertus, nuimamas variantas leidžia lengviau valgyti, gerti ir palaikyti burnos higieną. Nuimami lyginimo prietaisai kainuoja mažiau vidutinio sunkumo atvejais, lyginant juos su breketais. „Clear Aligners“ taip pat yra daug mažiau pastebimi nei tradiciniai metaliniai breketai, be to, yra mažesnė šaknų rezorbcijos rizika nei breketai. Galite šypsotis arba kalbėtis su kitais, nesijaudindami dėl to, kaip atrodo jūsų dantys ir burna. Nuimamo pasirinkimo gydymo laikas paprastai yra nuo 10 savaičių iki dvejų metų ir gali kainuoti nuo 1800 iki 8500 JAV dolerių, priklausomai nuo pasirinkto prekės ženklo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE