NULL

Kuo naudingas aliejus plaukams?

Visos ilgaplaukės žino, kad aliejus plaukams suteikia blizgesio, pamaitina ir apsaugo nuo galiukų skilinėjimo. Tačiau iš tikrųjų ši priemonė naudinga net ir turint trumpesnius plaukus, nes padeda palaikyti sveiką jų išvaizdą. Be to, augaliniai aliejai suteikia plaukams nuostabų aromatą.

Kaip naudoti aliejų plaukams?

Daugelis vengia naudoti aliejus, nes mano, kad jie apsunkina plaukus. Iš tikrųjų teisingai naudojamas aliejus neriebina ir neapsunkina plaukų. Priešingai, tai puiki maitinamoji priemonė, kuri padeda palaikyti plaukų grožį ir sveikatą.

Prioritetą rekomenduojama teikti natūraliems augaliniams aliejams, kuri turi daugybę plaukams naudingų medžiagų. Aliejumi galima pamasažuoti ir galvos odą, tačiau dažniausiai jis naudojamas tik plaukų galiukams, bijant riebumo pojūčio. Tačiau iš tikrųjų aliejus plaukams gali padėti sureguliuoti galvos odos riebalų apykaitą. Štai keli patarimai, kurie padės tinkamai naudoti šią priemonę.

Jei turite plonus plaukus, aliejų galima tepti tik ant galvos odos. Normaliems ir storiems plaukams aliejų galima naudoti per visą jų ilgį – nuo šaknų iki pačių galiukų. Aliejaus plaukams poveikis intensyviausiai bus matomas, jei plaukai yra sausi ar pažeisti, tačiau profilaktiškai jį galima naudoti visų tipų plaukams.

Plaukų aliejų pradėkite tepti nuo galiukų ir įtrinkite per visą plaukų ilgį iki pat šaknų, švelniai pamasažuokite, galite pašukuoti minkštu šepečiu. Palaikykite aliejų apie 15 min. ir tuomet plaukite plaukus šampūnu, kaip įprasta. Kondicionieriaus šį plovimą galite ir atsisakyti.

Kaip dažnai gali būti naudojamas aliejus plaukams?

Jums patiks, kokie žvilgantys ir švelnūs bus plaukai po aliejaus naudojimo, tačiau juo negalima piktnaudžiauti. Jei plaukų aliejus bus naudojamas pernelyg dažnai, jo likučiai gali kauptis ant galvos odos ir tada plaukai išties ims riebaluotis greičiau, gali užsikimšti odos poros. Taigi, nepersistenkite.

Riebiems plaukams, kurie plaunami kasdien, rekomenduojama aliejų naudoti ne dažniau kaip kartą per savaitę. O jei jūsų plaukams pakanka vieno plovimo per savaitę, tuomet procedūrą su aliejumi atlikite tik kartą per mėnesį.

Lengvą aromatinį aliejų galite panaudoti ir tik plaukų galams, tačiau iš jo intensyvaus poveikio tikėtis neverta. Naudingiausias yra natūralus augalinis aliejus plaukams.

Kokį aliejų plaukams pasirinkti?

Aliejų specialistai rekomenduoja rinktis pagal plaukų tipą. Taip pat naudinga rinktis ir aliejų mišinius, tačiau dažniausiai juose dominuoja vienas augalinis aliejus, tad atkreipkite dėmesį į sudėtį.

Sausiems plaukams puikiai tiks aliejai, kurie pasižymi didesne molekuline mase. Jie padengia plaukus plėvele, tačiau to nereikia bijoti, nes tai padeda sureguliuoti ir riebalų apytaką, atgaivina plaukus. Galima rinktis ricinos arba taukmedžio aliejų.

Normaliems plaukams tinka dauguma aliejų. Lengvai įsigeria migdolų, avokadų aliejai, jie suteikia plaukams blizgesio ir sveiką išvaizdą. O štai riebiems plaukams reikėtų rinktis lengvos konsistencijos aliejus, kurie yra skystesni ir lengvai tepasi, puikiai tiks vynuogių kauliukų ar panašus aliejus plaukams.

Išsirinkite tinkamą aliejų ir džiaukitės sveikais bei blizgančiais plaukais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE