Kuro taupymo rekordininkas „Peugeot 208“ atvyko į Lietuvą

Lietuvos rinkoje pasirodė atnaujintas „Peugeot 208“ automobilis, kuris šį pavasarį pasiekė pasaulinį degalų sąnaudų rekordą – tik 2 litrai 100 km. Vidutinės standartinio „Peugeot 208“ modelio kuro sąnaudos prasideda nuo 3 litrų 100 km.
„Peugeot 208“ Baltijos šalyse jau ne pirmus metus yra vienas iš geriausiai parduodamų automobilių savo segmente. Po atnaujinimo „208“ modelis tapo dar taupesnis, sportiškesnis ir aprūpintas gausesne papildoma įranga.
Mažas „Peugeot 208“ degalų sąnaudas užtikrina pirmiausia nauji benzininiai ir dyzeliniai varikliai, atitinkantys „Euro6“ išmetamųjų dujų standartą. Tai – pasaulyje taupiausi vidaus degimo varikliai, pasižymintys savo klasėje mažiausiomis kuro sąnaudomis – nuo vos 3 l/100 km, taip pat mažiausių pasaulyje CO2 išlakų kiekiu – 79 g/km.
Pirkėjų pasirinkimui siūlomi iš viso šeši įvairūs varikliai, taip pat greičių dėžę galima rinktis mechaninę arba automatinę. Šių metų birželį „Peugeot“ naujas 3 cilindrų turbo benzininis variklis „1.2 Turbo PureTech“ pelnė Metų variklio („Engine of the Year for 2015“) apdovanojimą.
Naujojo „Peugeot 208“ priekinė dalis yra dar dinamiškesnė ir sportiškesnė, nes į priekinį bamperį integruotos platesnės apdailos grotelės. Stilingi LED dieniniai žibintai tarsi suteikia automobiliui ryškesnį žvilgsnį. Nuo šiol modelio įrangai priklauso ir LED galiniai žibintai su 3D sprendimu. Jų dizainas primena liūto nagučius.
Šiuo metu rinkoje siūlomas specialus modelis „208 Active Plus 1.2 PureTech 82AG“ už pristatomąją kainą. Į jo standartinę įrangą įeina LED dieniniai žibintai, oro kondicionierius su rankiniu valdymu, nuolatinio greičio palaikymo sistema, 7“ jutiklinis ekranas, 6 oro pagalvės, elektra valdomi priekiniai langai ir veidrodžiai bei daugelis kitų privalumų. Šio specialaus modelio pristatomoji kaina – 11 495 eurai. Modeliui suteikiama ilgesnė – 5-erių metų gamintojo garantija.
„Peugeot 208“ – tai visų laikų vienas iš sėkmingiausių „Peugeot“ automobilio modelių. Prekyboje jis pasirodė prieš trejus metus, bet jau viršijo milijoninio pardavimo ribą, šiuo metu ir Baltijos šalyse, ir visoje Europoje yra vienas iš daugiausiai perkamų B segmento automobilių. Keletą pasaulinių apdovanojimų laimėjęs „Peugeot 208“ buvo pripažintas Metų automobiliu. Be to, „EuroNCAP“ saugumo bandymuose „208“ buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis.
Apžiūrėti bei išbantyti šį ir kitus PEUGEOT automobilius galite „Peugeot“ atstovybėje Šiauliuose, Pabalių g. 66, tel. pasiteirauti +370 620 64 404, www.neoauto.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE