NULL

Kutiškių bibliotekoje eilės liejosi kaip iš gausybės rago

Gegužės 16 dieną į Kutiškių biblioteką rinkosi kūrėjai ir poetinio žodžio gerbėjai.

Bibliotekoje vyko poezijos popietė, kurioje dalyvavo literatė iš Šiaulių rajono – asociacijos „Menų šaltinis“ narė Regina Vaišvilienė, Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešosios bibliotekos Kužių ir Gilaičių padalinių vyresnioji bibliotekininkė, literatė Rita Bielskienė, Radviliškio rajono literatų klubo „Jonvabalis“ nariai, Kutiškių bibliotekos skaitytojai.

Svečius skambiomis dainomis pasitiko Kutiškių daugiafunkcio centro moterų ansamblis „Vėtrungė“ (vadovė Roma Apšegienė).

Viešnios iš Šiaulių rajono pristatė savo kūrybą. „Jonvabalio“ klubo pirmininkė Vida Marcinkienė pasidžiaugė šiuo literatų susibūrimu, kuris vyksta jau antrus metus. Tikimasi, kad šie susitikimai taps tradicija ir dar ne kartą suburs kūrėjus.

V. Marcinkienė pristatė „Jonvabalio“ klubo narius, kurie savo kūrybos posmus dovanojo susirinkusiems: Elena ir Antanas Stančikai, Rita Japkevičienė, Dalia Šalengienė, Genovaitė Zdanienė, Regina Kamarauskienė ir Stasė Kilbauskienė.

Savo eiles pristatė ir Rasa Ozorovienė – Kutiškių kaime gimusi ir gyvenanti kūrėja. Renginio dalyviai klausėsi ir gėrėjosi šios kuklios poetės kūryba. Vėliau R. Ozorovienė pakviesta dalyvauti literatų klubo veikloje ir tapti klubo nare.

Viešosios bibliotekos informacija ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE