NULL

Kviečiame į I. Mažeikaitės-Žvinakienės tapybos parodą

Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvaro kino salėje veikia tapytojos iš Panevėžio Ilonos Mažeikaitės-Žvinakienės tapybos darbų paroda.

Ilona Žvinakienė nuo 1999 metų yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Ji jau beveik 30 metų dalyvauja parodose, personalinių ir grupinių parodų surengė ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Pietų Korėjoje, Olandijoje, Bulgarijoje.

Dailininkė I. Žvinakienė apie Burbiškio dvarą sako: „…kai užsuku į dvarą ankstų pavasario rytą, vaiskią vasaros popietę, aukso geltoniu nutviekstą rudens pavakarę, pakliūnu į visiškai kitą pasaulį.

Vaikštau tilteliais ieškodama atspindžių, spalvų derinių, jausdama dvaro istoriją, gėrėdamasi puoselėjama aplinka. Grįžus į savo realybę parsivežu vaizdą ir jausmą to kito – Burbiškio dvaro pasaulio, jį tapau, juo gėriuosi, jame ilsiuosi. Dabar dvare – mano paroda – daugiau kaip 30 darbų, rankose – mano darbų kalendorius „Nuo žydėjimo iki žydėjimo“. Jaučiu didelę pagarbą žmonėms, kurie kūrė, atkūrė šią unikalią erdvę, sudarė sąlygas man būti, mėgautis, ieškoti, atrasti…“.

Maloniai kviečiame visus apsilankyti Ilonos Mažeikaitės-Žvinakienės tapybos darbų parodoje, kuri veiks iki 2014 m. liepos 1 d.

Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio informacija

Sausis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE