NULL

Laikas papildyti papuošalų skrynelę!

Niekas taip nepuošia moters, kaip jaunystė ir briliantai. Su tuo vargiai kas ar drįstų ginčytis: ausyse žėrintys brangakmeniai atveria akių žvilgsnį, ant kaklo raibuliuojantys vėrinys tik dar labiau pabrėžia dailų kaklą, o žiedai – rankų dailumą ar išskirtinį manikiūrą. Prigimtines moters savybes išmanantys prabangios juvelyrikos kūrėjai geba pasiūlyti patį geriausią estetikos ir kainos santykį. Tuo papuošalų rinkoje jau kuris laikas yra garsūs „Jahonts“ juvelyrinių darbų kūrėjai iš Latvijos.

Išskirtiniai darbai – ypatingoms progoms

„Jahonts“ prekinį ženklą atstovaujantiems juvelyrams paklūsta aukščiausios kokybės sidabras, auksas ir pusbrangiai bei patys brangiausiai brangakmeniai. Ši juvelyrika drąsiai gali būti vadinama itin jausminga juvelyrika: visi „Jahonts“ darbai yra kaldinami iš didžiausio atsidavimo šiam darbui, prilygstančiam didžiausiai aistrai gyvenime.

Nuolat sekamos mados naujovės, dizaino darbai bei įgimtas išskirtinis talentas šiuos juvelyrus pavertė tais, kurių darbais žavisi prabangių žurnalų puslapių šmėžuojančios damos ar politinės asmenybės.

Aukščiausia kokybė

Papuošalų kūrėjai „Jahonts“ gali užtikrinti aukščiausią dirbinių kokybę, nes briliantais bei kitais papuošalų kūrimui naudojamomis medžiagomis pasirūpina, rinkdamiesi tik pačius patikimiausius tiekėjus iš skirtingų pasaulio šalių.

Visi juvelyrikos darbai pasižymi ypatinga kokybe jau vien dėl to, kad Latvijos prabavimo inspekcija jiems yra išdavusi specialų kokybės sertifikatą. Be to, tarptautinėse parodose apie šiuos juvelyrikų dirbinių modelius atsiliepiama kaip ypač elegantiškus, nepavaldžius laikui ir visada atrodančius elegantiškai, nepriklausomai nuo to, kas šių juvelyrikos darbų nešiotojas.

Asortimentas – skirtingiems poreikiams

Elegancija ir minimalizmas gali būti pabrėžiamas auskarais su centriniais deimantais, o mergaitėms turėtų patikti gėlės žiedą atkartojantys auskarai su menkesniais briliantais. „Jahonts“ geba pasiūlyti auskarus su skirtingos klasės ir karatų briliantais.

Minėtų juvelyrų darbus jau galima rasti ne tik Rygoje veikiančioje parduotuvėje, bet taip pat ir internetinėje erdvėje. Čia siūlomas itin didžiulis asortimentas juvelyrikos darbų iš sidabro, raudonojo ar balto aukso. Patinkančius dirbinius čia gali atrasti tiek ieškantys išskirtinio ar ypatingai subtilaus žiedo sužadėtuvėms, tiek vestuvėms ar bet kuriai kitai progai.

Gausios nuolaidos

Paties įvairiausio dizaino auskarai, žiedai ar pakabukai su briliantais „Jahonts“ elektroninėje parduotuvėje parduodami ne vien konkurencingiausiomis kainomis, bet taip pat ir su nuolaidomis – tai leidžia klientams prabangiausius auskarus įsigyti kur kas pigiau, nei bet kur kitur.

„Jahonts“ internetiniame tinklapyje šiuo metu kaip niekada taikomos didžiulės nuolaidos visiems papuošalams bei dirbiniams iš sidabro. Nuo pradinės kainos gali būti pritaikyta nuo 21 iki 50 procentų siekianti nuolaida, tad galima sutaupyti nuo kelių iki kelių šimtų eurų.

Klasikiniai papuošalai

Pakabukai su briliantais – bene pati universaliausia dovana, kurią įprasta dovanoti bet kokio amžiaus merginoms ar moterims. Visiškai nesvarbu, ar tai būtų dovana krikštaduktei, dukterims ar sutuoktinei – iškilminga proga įteiktas pakabukas su grandinėle ar auskarai su briliantais bus didžiulė vertybė, kurią būtų galima perleisti iš vienos kartos į kitą kartą bei ilgą laiką taip džiuginti visas giminės moteris. Auskarai, inkrustuoti briliantais, galėtų puošti moterį tiek kiekvieną dieną, tiek ypatingomis jos gyvenimo progomis.

„Jahonts“ elektroniniame kataloge siūlomi juvelyriniai dirbiniai su deimantais ir kitais brangakmeniais gali būti pačių įvairiausių formų, sukurti iš įvairių spalvų (raudono, geltono ar balto) aukso, taipogi pasižymintys skirtingomis karūnėlėmis.

Didžiulis pasirinkimas

Kodėl prie ką tik įsigytos suknelės neprisiderinus naujų auskarų su briliantais ar išraiškingai dekolte pabrėžiančio vėrinio? Dabar, nei bet kada, ypač puikus metas papildyti savo papuošalų skrynelę ar papuošalais palepinti savo mylimas moteris.

Pati maloniausia meilės išraiška, kai dovanojant džiaugiasi abi širdys. Tai labai realu įgyvendinti su „Jahonts“ dirbiniais. Naujais papuošalais galima pradžiuginti tiek save, tiek atrasti pačią idealiausią dovaną savo brangiems žmonėms. Juvelyrinių dirbinių asortimente – papuošalai iš aukso bei sidabro ar bižuterija patenkins net pačius išrankiausius klientus. „Jahonts“ elektroninėje parduotuvėje taip pat galima rasti išskirtinių laikrodžių, sąsagų bei kitų pačių įvairiausių vyriškų ir moteriškų aksesuarų, klasika alsuojančių sidabro auskarų, brangakmeniais inkrustuotų vakarinių papuošalų ar net sidabrinių įrankių. Pastarieji ypač tinkama dovana švenčiantiems ypatingas sukaktis ar krikštynas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE