NULL

Liposakcija – kas tai ir kokia jos nauda?

Daugelis žmonių susiduria su tam tikrais išvaizdos kompleksais, kurie trukto atsipalaiduoti ir pilnavertiškai mėgautis gyvenimu. Kai kuriuos išvaizdos kompleksus galima padailinti sveika ir subalansuota mityba, fiziniais pratimais, masažais arba plastinėmis operacijomis. Pastarasis būdas – vienas efektyviausių. Tad šiame straipsnyje supažindinsime su viena iš plastinių operacijų – liposakcija.

Kas yra liposakcija?

Liposakcija – tai chirurginė procedūra, kurios metu pašalinami pertekliniai kūno riebalai. Šie dažniausiai šalinami nuo smakro, kaklo, pilvo, nugaros, šlaunų vidinės pusės ir netgi kelių. Nusiurbiant riebalus nuo minėtų vietų, dailinamas kūno kontūras. Priklausomai nuo operacijos apimties, pacientui taikoma vietinė arba bendrinė nejautra. Vietinė nejautra taikoma tada, kai riebalai siurbiami iš nedidelių plotų, o bendrinė anestezija – didesnių plotų.

Svarbu pabrėžti, kad riebalų nusiurbimas nėra skirtas svorio mažinimui. Tad žmonėms, turintiems antsvorį, ši operacija nėra atliekama. Norintiems numesti svorio ir ieškantiems efektyvių sprendimų, rekomenduojama rinktis kitas operacijas, pavyzdžiui, skrandžio mažinimą.

Liposakcijos nauda

Priežasčių, kodėl žmonės renkasi riebalų nusiurbimo operaciją, – įvairių. Viena iš pagrindinių priežasčių – efektyvūs operacijos rezultatai. Dėl šios priežasties riebalų nusiurbimas pasirenkamas vis dažniau ir drąsiau. Inovatyvios chirurginės klinikos saugiai atlieka operaciją ir suteikia visapusišką pagalbą, siekiant efektyvaus procedūros rezultato. Taip pat galima išskirti ir kitus liposakcijos privalumus:

  • pagerinama sveikata;
  • padidinamas pasitikėjimas savimi;
  • suteikiama laisvė nevaržomai judėti.

Padailintos kūno linijos suteikia didesnį pasitikėjimą savimi, savo išvaizda. Sumažinus riebalinį audinį, galima nevaržomai judėti ir užsiimti aktyvia fizine veikla, kuri anksčiau kėlė diskomfortą. Svarbu paminėti, kad po liposakcijos derėtų laikytis sveiko gyvenimo būdo, t. y., maitintis sveika, subalansuota mityba ir reguliariai mankštintis. Sveikas gyvenimo būdas užkirs kelią riebalų atsiradimui.

Be to, plastikos chirurgai pabrėžia, kad itin svarbu atsakingai laikytis pooperacinės priežiūros nurodymų. Atsakingai laikantis pooperacinių rekomendacijų, galima džiaugtis efektyviu rezultatu. Žinoma, kiekvienas atvejis yra individualus, todėl rekomenduojama pasitarti su operavusiu gydytoju chirurgu.

Taigi, kai trūksta laiko kūno kontūro dailinimui, vienas iš efektyviausių būdų – riebalų nusiurbimas. Šios operacijos metu galima nusiurbti riebalus nuo įvairiausių kūno vietų. Tad jeigu jau kuris laikas svarstote apie šią procedūrą, rekomenduojame nedelsti ir susisiekti su profesionalia klinika. Tiek išvaizdos, tiek sveikatos būklės pokyčiai leis visapusiškai mėgautis gyvenimo kokybe ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE