Lizdeikos gimnazijos mokiniai surengė fotodarbų parodą

Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokiniai, besimokantys pagal „Multimedijos techniko“ modulinės profesinio mokymo programos modulį „Vaizdo ir garso produktų kūrimas, montavimas bei redagavimas“, kartu su profesijos mokytoja Dovile Raudiene surengė įspūdingą fotodarbų parodą „Metamorfozė“.

Šios parodos pavadinimas – „Metamorfozė“ – simbolizuoja virsmą, kuriuo mokiniai per metus perėjo: nuo pirmųjų žingsnių iki brandžių kūrybinių pasiekimų. Tai paroda, kurioje atsiskleidžia, kaip jie tobulėjo, kaupė patirtį ir atliko darbus per savo vidinį supratimą bei kūrybinę viziją.

Parodos pristatymo metu Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis pasidžiaugė šia gražia iniciatyva pabrėždamas, kaip svarbu skatinti kūrybinę laisvę ir siekti užsibrėžtų tikslų per meną, kuris ne tik padeda išreikšti save, bet ir lavina gebėjimus, kurie praverčia visose gyvenimo srityse.

Gimnazistai renginio metu atliko performansą, kurio metu demonstravo, kaip svarbu gebėti valdyti ir perduoti mintis vieni kitiems, kaip išreikšti savo vidinį supratimą. Tai parodė, kaip meninė veikla gali skatinti tarpusavio supratimą ir stiprinti ryšius tarp žmonių.

Profesijos mokytoja Dovilė Raudienė dalijosi savo gerąja patirtimi dirbant su žingeidžiu jaunimu akcentuodama, kaip menas padeda atskleisti jų kūrybinį potencialą ir stiprina emocinį intelektą.

Po parodos pristatymo surengta fotosesija, kurios metu dalyviai nuoširdžiai bendravo, dalijosi įspūdžiais ir džiaugsmais bei aptarė artimiausius kūrybinius planus.

„Metamorfozė“ atspindi mokinių perėjimą per įvairius mokymosi etapus ir įgytą patirtį, kas daro šią parodą ypač reikšmingą ir įkvepiančią.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE