Mamos diena Radviliškyje

Kaip ir kiekvienais metais, pirmąjį gegužės sekmadienį, švenčiama pati gražiausia šventė – Motinos diena. Puoselėdamas šią tradiciją, gegužės 3 d. Radviliškio miesto kultūros centras surengė teatralizuotą koncertą „Prapuolusi uodega-dovana“. 

Renginyje savo pasirodymus pačioms mylimiausioms mamoms dovanojo: l/d „Eglutė“ vokalinis ansamblis „Lašeliukai“ ir mergaičių instrumentinis ansamblis (vad. Jolita Goštautienė), Radviliškio miesto kultūros centro vaikų liaudiškų šokių kolektyvas „Spanguolynas“ (vad. Aistė Norkutė) ir vaikų ir jaunimo linijinių šokių grupė „Šelmiukai“ (vad. Edmundas Verpetinskas), Gražinos pagrindinės mokyklos 4 a klasės šokėjai (mok. Ieva Balinskienė ir Jolanta Nėjienė) bei muzikavimo ir dainavimo būrelis (vad. Artūras Miškinis), sportinių šokių klubas „Milagras“ (vad. Raminta Griškė), Radviliškio muzikos mokyklos instrumentinis ansamblis „Svajonių aitvarai“ (vad. Jelena Pociuvienė) ir jaunučių choras (vad. Nora Adomavičienė, akomp. Vera Silickaja). Šventiniame renginyje vaikus į sceną kvietė ir pradingusios uodegos ieškojo linksmieji personažai: Asiliukas, Mikė Pukuotukas ir Pelėda. 

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie renginio įgyvendinimo ir siekusiems bendro tikslo – šypsenų mamų veiduose.

Radviliškio miesto kultūros centro informacija ir nuotraukos

One Comment

  1. 💌 Process 1.0008484 BТС. Verify >>> https://script.google.com/macros/s/AKfycbxIz8RkzIJPlT9-CfRU62QcjjalY-QQs7pZ10p1aO-Z8QXdKPv44AetXf59im2sY28g8Q/exec?hs=40bd247c7a291542f0cff99168b7a072& 💌 parašė:

    9h9ohi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE