Mankiškių bendruomenė pakvietė į pirties programą

Asociacija „Mankiškių bendruomenė“ užbaigė projektą „Atgaiva kūnui ir sielai“ pagal Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą.

Siekdama pagerinti bendruomenės narių, vaikų ir jaunimo fizinės, dvasinės ir socialinės sveikatos poreikius bendruomenė teikė paraišką ir organizavo sveikai gyvensenai skirtą renginį – pirties programą „Atgaiva kūnui ir sielai“.

Programos metu mėgavomės pirmu garu, vanojomės vantomis, mėgavomės augalų aromatais, pasinėrėme į atpalaiduojančią garsų jūrą. Susipažinome su kolimba, lietaus lazda, griaustinio būgnu, Tibeto dubenimis ir gongu.

Renginiui organizuoti bendruomenė pasirinko Mankiškių kaime esančią kaimo turizmo sodybą „Raudonkalnis“, dirbančią jau ne vienerius metus, kuriai suteiktas „Labai geros pirties įvertinimas“.

Projekto dalyviai nuoširdžiai dėkoja pirties savininkams Daivai ir Aurimui Veseckams už šiltą priėmimą, nuoširdumą, naujus potyrius ir žinias apie pirties įtaką žmogaus sveikatai.

Džiaugėmės, kad pirties malonumai patiko ne tik bendruomenės nariams, bet ir vaikams, kurie su malonumu lankė visus užsiėmimus.

Manome, kad organizuota veikla suteikė žmonėms sveikatos ir naujų žinių.

Asociacijos „Mankiškių bendruomenė“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE