NULL

Miežaičiuose – tradicinė sporto šventė „Pabūkime kartu“

Liepos 6–toji – tai vienijanti, sutelkianti ir kelianti pasididžiavimą diena, nes tik drauge dirbdami, puoselėdami pilietiškumą ir ugdydami tautos vienybę galime sukurti saugią ir stiprią valstybę. Šios ypatingos dienos saulėtą popietę prie Miežaičių kaimo bendruomenės namų rinkosi bendruomenės nariai, kaimo gyventojai, svečiai. Bendruomenės aktyvas organizavo sporto šventę, skirtą Valstybės dienai paminėti, – „Pabūkime kartu“.

Jau ketvirtus metus šventė prasidėjo bėgimu apie Miežaičių kaimą bendruomenės įsteigtai taurei laimėti. Dviejų kilometrų distanciją ryžosi įveikti 26 dalyviai. Bėgime dalyvavo ne tik Miežaičių kaimo jaunimas, bet ir svečiai iš Šiaulėnų seniūnijos – Žeimių kaimo bendruomenės „Vaivorykštė“, Grinkiškio seniūnijos – Minaičių kaimo bendruomenės bei Karčemų kaimo bendruomenės „Kaimynai“ atstovai.

Nugalėtojai buvo skelbiami trijose amžiaus grupėse. Vaikų grupėje pirmas atbėgo svečias iš Minaičių Aurimas Grigelevičius, antra ir trečia vietos atiteko miežaitiškiams Karoliui Buniui ir Karolinai Volkovaitei. Jaunimo grupėje nugalėjo ir taurę išsivežė Žeimių kaimo bendruomenės atstovas Erikas Baltiejus, antras – to paties kaimo atstovas Aurimas Narakas, trečias – svečias iš Minaičių kaimo bendruomenės Benas Jankūnas. Suaugusiųjų grupėje nugalėtoju tapo Deimantas Bitė iš Žeimių. Nugalėtojai apdovanoti medaliais ir diplomais.

Po bėgimo vyko kitos komandinės rungtys: neįprasto tinklinio varžybos, vaikštasėdis, kapitono rungtis, įvairios linksmosios estafetės. Brazilijoje vykstančio pasaulio futbolo čempionato garbei bendruomenių komandų dalyviai sužaidė „akląjį“ futbolą. Didelio dalyvių būrio ir susidomėjimo sulaukė Zenono Pečiulionio organizuotas žaidimas „Bočia“. Jam talkino Vilija Jurgaitienė.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo jungtinė draugų komanda, vedama kapitono Audriaus Jurgaičio, antrieji – Beno Jankūno komanda iš Minaičių, treti liko jaunieji miežaitiškiai. Šventės organizatoriai džiaugėsi, kad naujai įrengta tinklinio aikštelė prie bendruomenės namų nė minutei nebuvo tuščia.

Dalyviai ir sirgaliai buvo vaišinami koše su šviežiomis daržovėmis, kurią išvirė šauni virėja Violeta Vencevičienė. Šventėje buvo linksma, todėl nepajutome, kaip laikrodžio rodyklės artėjo prie 21 valandos. Visi vieningai sugiedojome „Tautišką giesmę“.

Ačiū visiems, kurie susirinko į bendruomenės organizuotą sporto šventę „Pabūkime kartu“.

Asociacija „Miežaičių kaimo bendruomenė“

Naujai įrengta tinklinio aikštelė nebuvo tuščia.

„Aklas“ futbolas – Brazilijoje vykusio pasaulio čempionato garbei.

Giedame Tautišką giesmę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE