NULL

Mikroautobusų nuoma turistinėms kelionėms

Turistinės kelionės mikroautobusu – populiari paslauga, leidžianti sudaryti patogias sąlygas visiems keleiviams keliauti iš anksto sudarytu maršrutu.

Pelninga mikroautobusų nuoma Vilniuje Atn Bus Rent leis jums susipažinti su vietove, pamatyti lankytinas vietas ir pažinti kultūrinę aplinką. Galima rinktis įvairių modelių automobilius pagal jų talpą, bagažo skyriaus dydį, papildomą funkcionalumą (garso ir vaizdo sistemos, USB lizdai įkrovikliams, oro kondicionieriai). Subalansuotas požiūris į transporto priemonės pasirinkimą padės padaryti kelionę kuo produktyvesnę ir įdomesnę.

Kas turėtų naudotis nuoma?

Mikroautobuso nuoma turistams tinka tiems, kurie nori vykti į ekskursijas, kurortus, visuomeninius renginius negaišdami laiko maršrutui planuoti. Nepažįstamoje vietovėje sunku orientuotis, todėl rekomenduojama naudotis ne tik transporto priemonės nuoma, bet ir kvalifikuoto vairuotojo paslaugomis.

Yra keletas situacijų, kai erdviu lengvuoju automobiliu važiuoti neįmanoma.

1. Viešųjų parodų, koncertų, spektaklių, pristatymų organizavimas.

2. Turistų pristatymas į viešbutį ar oro uostą, geležinkelio stotį, autobusų stotį.

3. Kelionės į gamtą, kur sunku patekti autobusais ar mikroautobusais.

Tačiau norint sudaryti reikiamas sąlygas visiems keleiviams, reikia iš anksto nustatyti vietų skaičių, nes yra 8-30 vietų mikroautobusų. Be to, atsižvelgiama į bagažo skyriaus tūrį, kad turistams nereikėtų rankose laikyti krepšių ar dėti jų ant grindų.

Tikslus mašinos pasirinkimas numato daug jos veikimo ypatumų, dėl kurių nebus nereikalinga iš anksto nustatyti pagrindinius reikalavimus. Tuomet ekskursijos išsinuomotu mikroautobusu bus informatyvesnės, patogesnės ir nesukels sunkumų turistams, kurie vertina savo saugumą judėdami po naują šalį.

Pagrindiniai privalumai

Mikroautobusas turistinėms kelionėms parenkamas griežtai pagal konkrečius poreikius, todėl tokiu atveju susidaro nemažai privalumų.

1. Automobilis yra techniškai tvarkingas, prieš pateikiant klientui yra patikrinamas, o tai garantuoja visišką saugumą.

2. Automobilių parką sudaro įvairių modifikacijų automobiliai, todėl, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, ieškoma tinkamo varianto.

3. Kaina yra daug mažesnė nei perkant. Atsižvelgiant į tai, palanku išsinuomoti reikiamam laikotarpiui be permokų.

4. Kvalifikuoto vairuotojo paslaugos padeda išvengti problemų sudarant maršrutą ir jo laikantis turistinės kelionės metu.

5. Galima apsidrausti keleivių draudimu, o nenumatytų force majeure aplinkybių atveju suteikiama kompensacija.

Kiekvienas modelis atitinka daugybę klientų parametrų, nes transporto priemonių nuomos sritis buvo ilgai planuojama ir tobulinama, kad klientas gautų tai, ko ieškojo.

Ar naudinga nuomotis transporto priemonę su vairuotoju?

Keleivinių mikroautobusų nuoma iš profiliuotos įmonės – tai skaidraus bendradarbiavimo organizuojant turistines keliones garantija. Šiuo metu ši paslauga užsienio šalyse pasiekė naują populiarumo lygį dėl to, kad teikia:

  • demokratiškas sąnaudas, nepriklausomai nuo sutartyje numatyto nuomos termino;
  • tikslus pristatymo laiko laikymasis – nereikės laukti, kol transporto priemonė bus paruošta naudojimui;
  • aukščiausios klasės automobilio aptarnavimas – visą nuomos laikotarpį dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai (klientas nieko nedaro už savo pinigus);
  • plačios galimybės – vairuotojo paslaugos organizuojamos sutartyje nurodytam laikotarpiui, dėl to bet kada galima jų atsisakyti arba pratęsti.

Individualus požiūris į kiekvieno kliento poreikius sudaro palankias bendradarbiavimo sąlygas. Dėl šios priežasties organizuojant turistines keliones, ekskursijas ir keliones po užsienio šalį nuomojamas transportas bus puikus pasirinkimas. Tačiau svarbu iš anksto išspręsti visus dominančius klausimus su automobilių nuomos įmonės darbuotoju, nes yra tam tikrų niuansų.

Kaip išsinuomoti mikroautobusą ekskursijai? Pirmiausia reikia pagalvoti apie automobilio tipą, terminą, papildomas paslaugas, kad būtų visapusiškai išspręsti visi pagrindiniai su kelione susiję klausimai. Vadybininkai patars visais klausimais, todėl bendravimas bus palankus ir patogus, o tai įtiks net reikliausiems klientams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE