Mokslo metų baigimo šventės Radviliškio dailės mokykloje

Birželio pradžia Radviliškio dailės mokykloje kupina įvykių: septintokai su jauduliu laiko baigiamąjį egzaminą ir pristato savo baigiamuosius darbus, kitų kursų mokiniai rengia pusmečio parodas ir laukia įvertinimų, mokytojai ir mokyklos vadovai organizavo mokslo baigimo ir Padėkos šventes. 

Pradinio ir pagrindinio dailės formalųjį švietimą papildančio ugdymo programą baigusius ugdytinius ir jų tėvelius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės vicemerai Jurgita Sidarienė ir Vytautas Krikščiūnas, Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas, Radviliškio miesto seniūnas Justinas Pranys.

Mokyklos vidiniame kiemelyje skambėjo muzika, liejosi prisiminimai, palinkėjimai bei padėkos mokyklos bendruomenei už kūrybinį polėkį, kultūros sklaidą ir šiltą bendrystę.

Baisogalos klasių mokytojos tradiciškai subūrė vietos bendruomenę jaukiame vakare Baisogalos kultūros centro salėje. Baisogalos miestelio seniūnė Renata Masiulienė ir mokyklos-darželio direktorė Aušra Krugelienė negailėjo šilto žodžio dailės mokyklos mokiniams bei juos ugdančioms pedagogėms.

Gegužės 28-oji buvo ypatinga ankstyvojo ugdymo mokinukams ir jų mokytojai – mokslus baigė dar viena mažųjų menininkų laida. Parodos atidarymą bei diplomų įteikimą vainikavo šventinis tortas, šokių muzika lauke ir smagus vaikų klegesys.

Mokiniams įteikti mokslo baigimo pažymėjimai, padėkos ir atminimo dovanos – ne tik talento, atskleistų gabumų įrodymas, tai mūsų visų pasididžiavimas!

Dėkojame garbingiems svečiams už padrąsinančius žodžius, tėveliams ir globėjams – už pasitikėjimą, Radviliškio muzikos mokyklai – už nepakartojamą šventinę atmosferą ir Baisogalos kultūros centrui – už bendrystę!

Smagios vasaros! 

Radviliškio dailės mokyklos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE