NULL

Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu

Radviliškio rajono neįgalieji Motinos dieną pasitiko prasmingu renginiu, kuriam svetingai duris atvėrė Viešoji biblioteka.

Šventės pradžioje draugijos pirmininkė J. Bredulskienė pasveikino visas mamas. Ypatingai padėkojo mamoms, kurios slaugo savo vaikus ar mamas, ir įteikė mūsų moterų rankomis pagamintus atvirukus ir gėles. Gražiais, jautriais žodžiais į susirinkusiuosius kreipėsi rajono meras D. Brazys. Paskaitą skaitė Psichikos sveikatos centro darbuotojas V. Mikalauskas.

Viešosios bibliotekos direktorė A. Januševičienė ne tik šiltai pasveikino neįgaliuosius, bet ir pakvietė juos bent po kelias eilutes perrašyti K. Donelaičio poemą „Metai“ ir tuo įeiti į istoriją. Visos šventės metu susirinkusieji galėjo grožėtis mūsų draugijos moterų sukurtais darbais darbo terapijos užsiėmimų metu.

Optikos salonas „Optikos pasaulis“ visas moteris apdovanojo dovanėlėmis, kurios labai patiko mamytėms ir močiutėms. Žiūrovus sveikino muzikos mokyklos auklėtiniai.

Neįgalieji klausėsi jų pamėgto kolektyvo „Gabija“ (vad. R. Apšegienė) koncerto. Staigmeną pateikė nenuilstanti naujų idėjų puoselėtoja R. Apšegienė, kuri drauge su „Gabija“ suvaidino humoreską „TV pagalba“. Už tai buvo padėkota gausiais plojimais.

Viešosios bibliotekos muzikavimo grupės „Sidabrinė mėnesiena“ duetas pažėrė pluoštą romansų, kuriuos sužavėti žiūrovai traukė drauge su dainininkėmis. Neįgalieji klausėsi savo draugijos poetės R. Danylienės eilių. Šiltais plojimais sutikta ir kita narė G. Budrienė, padeklamavusi savo eilėraštį.

Neįgalieji dėkingi rajono draugijos pirmininkei J. Bredulskienei, draugijos tarybai bei Viešosios bibliotekos direktorei už surengtą popietę ir tikisi naujų renginių, kurie džiugiai ir prasmingai sušildo mūsų širdis.

Sigitas Puodžiukas,

Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos narys

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE