Augustės Labenskytės nuotr.

Muzikinėje Burbiškio dvaro popietėje skambėjo laiko patikrintos dainos

Liepos 22 dieną vyko antrasis projekto „Dvarų pramogos“ muzikinių popiečių ciklo koncertas. XIX amžiaus pabaigos–XX amžiaus pradžios atmosferą išlaikiusiame Burbiškio dvaro istorijos muziejuje akustiniu formatu skambėjo puikiai klausytojams atpažįstamos ir mylimos aktoriaus Andriaus Kaniavos autorinės dainos.

Nuolat naujai suskambančios, originalios ir su ypatinga energija atliekamos dainos tai tarsi spektaklis, kuriame kiekvienas klausytojas kaskart randa savo vaidmenį, dėl to nė vienas A. Kaniavos koncertas nėra panašus į prieš tai buvusį, o jame savo rolę atranda tiek patys mažiausieji, tiek ištikimiausieji aktoriaus gerbėjai. Gausiai susirinkusiųjų aplodismentai, lydintys nuolat jaunatviškumu ir energija spinduliuojantį aktorių, kompozitorių ir režisierių, o taip pat autentiška ir įkvepianti ypatinga dvaro aplinka – puikus derinys švęsti dvarų kultūros ir meno šventę, kuri niekada nepasikartoja ir visada yra nauja, unikali ir įdomi.

Tokia muzikinė popietė Burbiškio dvare – jau antroji projekto „Dvarų pramogos“ dalis. Pirmasis ciklo renginys vyko liepos 1 dieną, dvaro rūmuose programą „Gaublio siuita“ pristatė birbynininkas Vytautas Kiminius ir akordeonininkas Tadas Motiečius. Trečiasis muzikinis pasimatymas lankytojų laukia rugsėjo 24 dieną, kuomet skambės režisieriaus, pedagogo, aktoriaus Aido Giniočio ir grupės „Plum Bum“ muzikinė programa „Dainos iš vaikystės“.

Muzikines popietes taip pat lydi ir edukacinės programos. Itin įdomios edukacijos su žinomais savo srities žinovais vyks rugpjūčio 6 ir 20 dienomis, pasakosiančios apie dvarų ir dvariškių madas bei to atspindžius mus pasiekiančiuose senuosiuose vaizduose.

Besidomintys istorija ir mada lankytojai Burbiškio dvaro rūmuose iki spalio 1 dienos gali apžiūrėti parodą „Gėlės ir mada“ iš mados istoriko Aleksandro Vasiljevo kolekcijos.

Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE