Muzikos mokykloje išlydėta 57-oji absolventų laida

Nuo ankstyvo birželio 11-osios dienos ryto Radviliškio muzikos mokyklos mokytojai skubėjo į mokyklos salę, kurioje vyko pasiruošimas vakaro renginiui – iškilmingai mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventei. Šiais metais muzikos mokyklą baigė 57-oji laida, išleidusi 12 absolventų.

Šiltą vakarą į balionais ir gėlėmis išpuoštą salę rinkosi mokiniai, mokytojai, tėveliai ir visi, norintys pamatyti, išgirsti, pasveikinti…

Ceremonija prasidėjo muzikos mokyklos direktorės Aurelijos Stončiuvienės sveikinimo žodžiu, tęsėsi mokinių grojamais kūriniais, baigimo pažymėjimų ir padėkų įteikimu.

Gražius žodžius mokyklai mokinių vardu tarė Vytė Gilytė, tėvelių vardu – mama Julija Gordjukova-Antanaitienė. Mokytojų vardu kalbėjusi mokytoja Roma Apšegienė linkėjo ir toliau išlinkti tokiais kūrybiškais ir žingeidžiais žmonėmis.

Renginio pabaigoje skambėjo instrumentinės grupės finalinis kūrinys. Visi salę puošę balionai su mokinių ir mokytojų norais buvo paleisti į dangų, šilti atsisveikinimo žodžiai ir apsikabinimai, palinkėjimai ir prisiminimai šildė visą vakarą…

Muzikos mokyklos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE