Padėkos angelai apglėbė aktyviausius ir šilčiausius Grinkiškio seniūnijos žmones

Lapkričio 11 dieną į tradicinę Grinkiškio seniūnijos šventę „Gerumo ir šviesos harmonija“, vykusią Pašušvio kultūros namuose, rinkosi Grinkiškio seniūnijos gyventojai. Padėkos šventė turėjo tikslą ne tik suburti žmones, bet ir pagerbti dėmesiu tuos žmones, kurie yra ypatingi, kurie savo nesavanaudišku, visuomenei naudingu ir svarbiu darbu, savo gražiais, kilniais ir kūrybingais darbais džiugina ir garsina Grinkiškio kraštą, gali būti sektini pavyzdžiai.

Šventėje padėkota rėmėjams ir geradariams. Tokiems žmonėms įteiktos padėkos angelų statulėlės. Šiais metais pagarbos šviesoje sužibo 15 nominantų.

Apdovanojimų įteikimo šventę pradėjo gerbiamas Grinkiškio ir Pašušvio parapijos klebonas Donatas Grigalius.

Renginio vedėjos, kultūros specialistės Rima Juozaitienė ir Lina Lydikaitienė, į sceną vieną po kito kvietė nominantus.

Apdovanojimas „Puošiu gimtinę“ atiteko Elenai Pilinkienei, gyvenančiai Grinkiškio miestelyje, „Širdies gerumas“ – Baisogalos pirminės sveikatos centro Grinkiškio ambulatorijoje dirbančiai ilgametei bendrosios praktikos slaugytojai Ritai Čepienei.

Nominacijos „Šeima, spinduliuojanti meile“ gerumo angelas nusileido į pašušviečių Aušros ir Virgilijaus Kulpių rankas. Už iniciatyvas ir idėjas padėkota Pašušvio miestelio gyventojai Birutei Legavičienei, „Optimizmo ir vilties“ apdovanojimas atiteko Kairėnų bendruomenės pirmininkei Birutei Našlėnienei.

„Sporto aistruolio“ padėkos angelas skirtas Arūnui Šuliui. Į sceną atsiimti nominaciją „Šauniausias moksleivis“ pakviestas Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos mokinys Gvidas Našlėnas.

Auksinių rankų meistru pripažintas Grinkiškio seniūnijos gyventojas Petras Knieža. Girininkui Dariui Karinauskui įteiktas „Gamtos mylėtojo“ padėkos angelas.

Šviesuolės nominacija skirta pašušvietei Irenai Širvinskienei. Minaičių bendruomenės narė Marytė Trinkienė pripažinta nominacijos „Širdim į širdį“ nominante. Geraširdžių rėmėjų nominacijos atiteko Sauliui Gaidžiūnui, gyvenančiam Grinkiškio miestelyje, ir Minaičiuose gyvenantiems broliams Edmundui ir Dariui Jankūnams.

„Metų žygdarbis“ nominantais tapo ir padėkos angelais apdovanoti keturi Pašušvio miestelio gyventojai: Arūnas Juozaitis, Arūnas Grakulskis, Irmantas Ilevičius ir Darius Šiurna.

Metų renginiu pripažintas kultūrinis-pramoginis, keletą metų besitęsiantis ir didelį komandų skaičių subūręs protmūšis „Kieti riešutėliai“. Už šį visų pamėgtą renginį visi dėkojo ir padėkos angelą skyrė vadovei Jolantai Mižutavičienei.

Nuoširdžiai dėkojame grožio studijai „Birute Perls nails“, kuriai vadovauja Birutė Astrauskienė, už padovanotus dovanų kuponus atrinktiems nominantams.

Seniūnė Giedrė Bložienė padėkojo geros valios žmonėms už rūpestį, visokeriopą paramą ir pagalbą seniūnijai, už pastangas, kad mūsų krašte būtų gera, gražu ir jauku gyventi.

Padėkos, gerumo angelai, gėlės, šilti ir nuoširdūs žodžiai skirti klebonui Donatui Grigaliui, Pašušvio seniūnaitei Romaldai Šiurnienei, Vidui Kanišauskui, Gražinai Gudžiūnienei, Sauliui Gaidžiūnui.

Visus šventės dalyvius, nominantus ir svečius, šokiais, dainomis linksmino Šaukoto, Pašušvio ir Grinkiškio kultūros namų kolektyvai: Pašušvio kultūros namų moterų ansamblis (vad. Rima Juozaitienė), Šaukoto kultūros namų moterų duetas (vad. Egidijus Lubickas), Grinkiškio pramogų ir šokių salės kolektyvas „Sarva“ (vadovė Virginija Šepronienė), Pašušvio bendruomenės šokių kolektyvas „LorDance“ (vadovė Loreta Pajaujienė). Renginį vainikavo Rasos Motiečienės atliekama daina „Kol myliu“, fotosesija, bendravimas prie kavos puodelio.

Išsiskirstėme su pakilia nuotaika ir bendra mintimi, kad kuo daugiau mumyse gerumo, iniciatyvumo, noro padėti, kurti, tuo čia šilčiau ir mūsų svajonės platesnės, gyvenimo džiaugsmas didesnis. Tad dainuokime, šokime, svajokime, padėkime, matykime, nes tik prasmingoje veikloje, savanorystėje gimsta svajonės, o svajonėse įgyvendinami lūkesčiai ir siekiai.

Pašušvio kultūros namų informacija

Monikos Tiškutės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE