Pakiršinyje – vaikų stovykla „Vasaros spalvos“

Birželio 2–13 dienomis Baisogalos mokyklos–darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriuje buvo organizuojama meninė–sportinė vaikų vasaros stovykla „Vasaros spalvos“.

Kiekviena stovyklos diena turėjo savo pavadinimą.

Pirmoji – Stovyklos atidarymas. Šią dieną stovyklautojai kūrė stovyklos himną ir emblemą.

Antroji stovyklos diena buvo pavadinta Teatro diena. Vaikai dalyvavo žaidime „Gongo gangas“, kuriame komandos turėjo vaidinti. Po to vaidino visi, išsitraukę lapelius su parašytais žodžiais.

Trečioji diena – Šokio diena. Vaikai šoko ratelius, patys kūrė šokio judesius, šoko linijinius šokius.

Ketvirtoji diena – Muzikos diena. Vaikai dalyvavo dainų dainelėje ir beždžioniukų diskotekoje. Taip pat jiems labai patiko dainuoti karaokę.

Penktoji diena – Dailės diena. Mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Gyvūnas – žmogaus draugas“, geriausi darbai buvo išsiųsti į tolesnį konkurso etapą. Šią dieną vaikai taip pat piešė ant veido ir kūno ir tai jiems labai patiko.

Šeštoji diena – „Žaidimų diena“. Moksleiviai žaidė judrius, stalo, atminties lavinimo žaidimus, surengėme šaškių varžybas.

Stovykloje turėjome ir „Kino dieną“. Moksleiviai žiūrėjo įvairius filmukus mokyklos salėje. Po to juos visi kartu aptarėme.

Aštuntoji stovyklos diena buvo pavadinta „Sporto diena“, nes vaikai sportavo, dalyvavo estafetėse, kvadrato bei rankų lenkimo varžybose.

Priešpaskutinė stovyklos diena buvo pavadinta „Gudragalvių diena“, nes vaikai mokėsi žaisti šachmatais, atsakinėjo į „protų mūšio“ klausimus, dalyvavo „Taip ir ne“ žaidime.

Stovyklos uždarymo dieną vaikai šoko savo sukurtą šokį, iliustravo stovyklos veiklą piešdami bei darydami „draugystės kirminą“.

Be to, beveik kiekvieną stovyklos dieną, pasidalinę grupelėmis, vaikai ėjo į Pakiršinio amatų centrą, kuriame juos šiltai priėmė, pamokė pasidaryti įvairius darbelius iš molio, vilnos, siūlų ir odos.

Stovyklos vadovė Areta Janušonienė

Pakiršinio amatų centre vaikus sudomino lipdymas iš molio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE