Pakiršinyje vyko šventė senjorams

Rugsėjo 28 d. Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras ir Road Bears Mc klubas „Lokio guolis“ Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną kvietė paminėti linksmai su muzika, šokiais ir vaišėmis. Šios dienos proga Pakiršinyje vyko nemokamas koncertas senjorams. Į renginį susirinko daugybė vyresnio amžiaus žmonių iš Baisogalos, Šeduvos, Radviliškio, Kėdainių ir aplinkinių kaimų ir gyvenviečių. Visi atvykę vos tilpo Pakiršinio dvaro sode. Smagu, kad kai kuriuos už rankos atsivedė anūkai, kaimynai, skyrė jiems visą savo dėmesį ir laiką.

Koncerto pradžioje Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė sveikino visus susirinkusius senjorus bei perdavė saldžią dovanėlę.

„Linkiu Jums stiprios sveikatos, neišsenkamos stiprybės, nuoširdžios artimųjų meilės, paramos ir supratimo. Teužpildo Jūsų sielą vaikų ir anūkų nuoširdus juokas, o šypsenos neblėsta veiduose. Už Jūsų pečių – gyvenimiškos patirties, didelių laimėjimų ir išimties bagažas, kuris, kaip neįkainojamas turtas, yra mūsų rajono gyva istorija ir pasididžiavimo šaltinis. Telydi Jus vidinė stiprybė ir neblėstantis noras džiaugtis kiekviena diena“ – sveikinimo žodį tarė Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė.

Koncerto metu netrūko geros muzikos, šokių ir puikios nuotaikos. Savo dainomis žavėjo Kėdainių rajono moterų vokalinis instrumentinis ansamblis „Svaja“, vadovas Kazimieras Kuprys. Smagius šokius pristatė ir šokių pamoką vedė Radviliškio rajono Trečiojo amžiaus universiteto Linijinių šokių „Tau“ kolektyvas, vadovė Valerija Jurgauskienė. Žinomas dainas žiūrovams skyrė Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro tercetas Asta, Neringa ir Paulius. Atvykusius į šventę senjorus ir visus žiūrovus akordeono ir saksofono atliekamomis melodijomis džiugino Pijus Navickas, dainą ir pasakojimus apie Baisogalos kraštą atliko Adelė ir Barbora Kablytės.

Tarptautinė pagyvenusių žmonių dienos kulminacija buvo visų atlikėjų ir žiūrovų bendrai atliekama daina „Mūsų dienos kaip šventė“. Renginio metu visi skanavo „Lokio guolio“ sriubos, arbatos, torto ir prisiminimais dalijosi prie degančio laužo. Senjorai ir visi renginio žiūrovai ir dalyviai atsisveikindami nuoširdžiai dėkojo už šventę, kurią jiems padovanojo Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centras ir Road Bears Mc klubas „Lokio guolis“.

Parengta pagal Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro informaciją ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE