NULL

Penkių rajono mokyklų susitikimas Šaukote

Šaukoto pagrindinę mokyklą sudrebino galingas renginys – penkių rajono mokyklų susitikimas. Šis susitikimas vainikavo trejus bendradarbiavimo tarp mokyklų metus. Į šventę atvyko Alksniupių, Pakalniškių, Pociūnėlių, Šaukoto pagrindinių mokyklų ir Šiaulėnų M. Šikšnio vidurinės mokyklos vadovai, mokytojai ir mokinių komandos. Susirinkusiuosius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Marytė Gadliauskienė ir vyriausioji specialistė Marija Motiejūnienė.

Trejus metus Alksniupių, Aukštelkų, Pakalniškių, Pociūnėlių ir Šaukoto pagrindinių mokyklų bendruomenės rengė teminius vakarus, dalijosi patirtimi, susitikdavo vasaros stovykloje „Saulėgrąža“. Taigi šiltą gegužės vakarą Šaukote susitiko geri draugai, kurie apžvelgė trejų metų veiklą, prisiminė gražiausias bendradarbiavimo akimirkas, parodė nuotaikingus prisistatymus ir pasilinksmino diskotekoje.

Vakarą pradėjo, kaip ir pridera, šeimininkai: Šaukoto pagrindinės mokyklos dramos būrelis, vadovaujamas mokytojos Astos Vaivadienės, parodė muzikinį spektaklį „Kaip drugelis laimės ieškojo“. Jautrus, meniškas pasirodymas nuteikė svajingai. Bet neilgam… Salė suošė juoku, kai kito pasirodymo metu šaukotiškiai suvaidino meilės pasimatymą pagal populiarių dainų popuri. Svečiai nenusileido išradingumu bei kūrybiškumu: dainavo, grojo, šoko ir vaidino.

Oficialios dalies pabaigoje Šaukoto pagrindinės mokyklos direktorius Vytautas Markulis įteikė svečių mokykloms dovanėles, kurias kartu su dailės mokytoja Dijana Dovidaityte padarė patys mokiniai: tai ant medinių lentelių įkomponuoti mokinių piešiniai.

Alksniupių pagrindinės mokyklos direktorius Zigmas Mozuraitis visus pradžiugino pakviesdamas į tradicinę „Saulėgrąžos“ stovyklą, kuri šiais metais vyks Alksniupiuose.

Šventę vainikavo jaunimo diskoteka, kurios metu seni draugai linksminosi, mezgėsi naujos pažintys, buvo kuriami ir vasaros planai.

Visa Šaukoto mokyklos bendruomenė atsakingai ruošėsi šiam susitikimui. Susitelkė ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir virėjos, valytojos, kiemsargė, kad mokyklų bendradarbiavimo apibendrinimas virstų šiltų širdžių švente.

Laima Višniauskaitė,

Šaukoto pagrindinės mokyklos mokytoja

Nuotaikingi komandų prisistatymai prajuokino daugelį.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE