Pirmoji ponia apsilankė Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje ir dienos centre „Meleta“

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė sausio 24 dieną apsilankė Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje, kurioje apžiūrėjo mokyklos erdves, bendravo su pedagogais ir moksleiviais, su mokyklos tarybos nariais diskutavo apie įtraukiojo ugdymo svarbą, mokytojo profesijos prestižą. Pirmąją ponią į susitikimą atlydėjo Radviliškio rajono mero žmona Kristina Račkauskienė.

Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje sudaromos lygios galimybės mokiniams iš skirtingos ekonominės, socialinės, kultūrinės aplinkos kokybiškai ugdytis ir įgyti pagrindinį išsilavinimą, pasirinkti tolesnio ugdymosi įstaigą ir sėkmingai joje integruotis.

Pokalbio su mokyklos taryba metu pirmoji ponia pasidžiaugė galėdama apsilankyti ugdymo įstaigoje, kuri kuria galimybes vaikams įsitraukti į aktyvias ir prasmingas veiklas, skatinančias atsiskleisti kiekvieno gebėjimams, jaustis reikalingais ir lygiaverčiais bendruomenės nariais.

Mokykloje šiuo metu yra 4 jungtinės specialiosios klasės, kuriose mokosi 40 mokinių. Mokiniams teikiama specialioji pedagoginė, logopedo, socialinio pedagogo pagalba. Mokyklos aplinka pritaikyta specialiosiose klasėse besimokančių mokinių poreikiams.

„Visos dienos veiklų kūrimas individualių poreikių vaikams ir atviros erdvės jaunimui regionuose ypač svarbūs. Tai labai reikalingas elementas užtikrinant vaikų gerovę, suteikiant jiems vienodas teises ir vienodo starto galimybes“, – sakė D. Nausėdienė.

Mokykloje įgyvendinamos ekologinio, meninio ugdymo programos, moksleiviai dalyvauja robotikos užsiėmimuose, sudaromos galimybės ugdyti skaitmenines kompetencijas. Veikiančioje laisvalaikio erdvėje moksleiviai gali ilsėtis ir pramogauti. Mokykla kiekvienais metais organizuoja vasaros poilsio stovyklos 5–10 klasių ir specialiųjų klasių mokiniams.

Parengta pagal Prezidento komunikacijos grupės ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informaciją

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos (Eitvydas Kinaitis)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE