Pirmoji vasaros diena Radviliškyje

Birželio 1 d. Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke vyko ypatingas renginys, kuris sutraukė gausų būrį vaikų ir jų tėvelių. Ši diena pažymėjo vasaros pradžią ir naujojo tarptautinio vaikų teatrų festivalio „PLOK“ atidarymą, kurio metu netrūko įvairiausių veiklų bei pramogų. Šventę organizavo Radviliškio miesto kultūros centras, Radviliškio dailės mokykla, Radviliškio priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, atviras jaunimo centras „Jaunimo erdvė“, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius. 

Radviliškio miesto kultūros centre vyko šokio teatro „Dansema“ interaktyvus spektaklis mažyliams „Spalvoti žaidimai“. 

Radviliškio dailės mokykla pakvietė visus dalyvauti dailės plenere, kur jauni menininkai ir jų tėveliai galėjo išreikšti savo kūrybiškumą gamtos apsuptyje. Pleneras tapo puikia proga vaikams pabendrauti ir pasidalinti savo idėjomis bei piešimo technikomis.

Atviras jaunimo centras „Jaunimo erdvė“ pakvietė mažuosius leisti milžiniško dydžio muilo burbulus. 

Priešgaisrinė apsaugos tarnyba renginyje vedė edukacinius užsiėmimus, kurių metu vaikai sužinojo daug naudingų dalykų apie gaisrų prevenciją ir saugų elgesį ekstremalių situacijų metu. Taip pat organizavo įspūdingą putų šou, kuris suteikė daug džiaugsmo ir juoko mažiesiems dalyviams.

Renginio metu buvo apdovanoti respublikinio konkurso „Saugūs drauge“ nugalėtojai ir nominantai. Šis konkursas skatino vaikus kurti ir dalintis savo idėjomis apie saugumą.

Renginio dalyviai turėjo galimybę pamatyti Klounų teatro studijos „Dulidu“ šmaikštų, ironišką spektaklį visai šeimai „Profesorius ir blusa“.

Be to, vaikai galėjo mėgautis įvairiomis kūrybinėmis veiklomis: išsidažyti veidukus, pasidabinti laikinosiomis tatuiruotėmis, o taip pat pasidaryti savo teatrinę lėlytę, kurią galėjo parsinešti namo kaip prisiminimą apie šią nuostabią dieną.

Tikimės, kad festivalis „PLOK“ kasmet sugrįš į Radviliškį, nešdamas džiaugsmą ir magiją visiems jo dalyviams. 

Radviliškio miesto kultūros centro informacija ir nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE