Pociūnėlių mokiniai įvertinti Klimato savaitės veiklose

Spalio mėnesį Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai įsitraukė į Klimato savaitės „Suprasi, kai prarasi“ veiklas ir jose iniciatyviai dalyvavo bei buvo įvertinti atminimo dovanėlėmis, kurias skyrė pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“.

Mokyklos bendruomenė džiaugėsi dalyvavusi „Žaliojo raštingumo“ įvairiose paskaitose ir protmūšiuose bei Nacionaliniame aplinkosaugos egzamine, kuriame kiekvienas bendruomenės narys galėjo išbandyti savo jėgas, atsakydamas į su aplinkosauga susijusius klausimus. Dalyvaudami šioje iniciatyvoje mokiniai ir mokytojai prisidėjo prie mūsų visuomenės ekologinio raštingumo didinimo ir aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo.

Ugdymo įstaigoje dalis klimato savaitės veiklų vyko integruojant jas į biologijos ir chemijos dalyko pamokas bei užsiėmimus neformalioje aplinkoje. Integruotos kūrybinės veiklos vyko, siekiant gilinti mokinių žinias ir gebėjimus apie klimato kaitos problemas, kartu ugdant ekologinę sampratą. Edukaciniai užsiėmimai pamokose skatino mokinius domėtis ekologija. Veiklos buvo apibendrintos viktorina ir apskrito stalo diskusijomis, reflektuojant apie pamokas kitaip ir siekiant veikti tvariai bei mažinti taršą, tvarkant atliekas, jas rūšiuojant.

Mokiniai Klimato savaitės užsiėmimų metu sutelkė dėmesį ir į naujų žiedinės ekonomikos plėtros galimybių paieškas, kartu atsigręžiant į savo mokyklos bendruomenę bei kviečiant ją veikti tvariai.

Gabija Koryznaitė ir Silva Morkūnienė Radviliškio rajono Pociūnėlių pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokinė ir biologijos, chemijos mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE