Pociūnėlių septintokai gyvenimo įgūdžių mokėsi Radviliškio priešgaisrinėje tarnyboje

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos septintos klasės moksleiviai spalio 19 dieną lankėsi Radviliškio priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Čia jie dalyvavo gyvenimo įgūdžių pamokoje.

Gaisrinės darbuotojai maloniai sutiko ir labai įdomiai papasakojo gaisrinės istoriją, apie tai, kaip saugiai elgtis namuose ir kitose patalpose, kad būtų išvengta gaisrų ir skaudžių padarinių.

Vaikai su džiaugsmu ir neslepiamu susidomėjimu pasimatavo tikrus ugniagesių šalmus. Ugniagesiai pademonstravo, kaip veikia aliarmo signalas, parodė gaisrinės automobilius. Vaikai smalsiai apžiūrinėjo, buvo įlipę į automobilių vidų. Ne vienas sakė, kad užaugęs bus gaisrininku.

Ugniagesiai palinkėjo, kad vaikai būtų drausmingi, pareigingi, daug sportuotų, judėtų, nes ugniagesio profesiją renkasi atkaklūs, drąsūs, ištvermingi ir atsakingi žmonės.

Netradicinėje aplinkoje (priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje) vykusi pamoka suteikė moksleiviams žinių apie ugniagesių gelbėtojų darbą, vaikai susipažino su pirminėmis gaisro gesinimo ir gelbėjimo priemonėmis bei specialia gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika, sužinojo, kaip elgtis kilus gaisrui, kaip apsaugoti save ir kitus. Buvo ugdomos pažinimo, komunikavimo, socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos kompetencijos.

Ligita Norgailė, Pociūnėlių pagrindinės mokyklos gyvenimo įgūdžių dalyko mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE