Didelio susidomėjimo sulaukė įvairios sportinės rungtys.

Pociūnėliuose surengta nuotaikinga sporto ir žaidimų šventė

Šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Tėvo dienai paminėti, birželio 5-ąją Pociūnėlių pagrindinės mokyklos stadione surengė Skėmių seniūnijos sporto metodininkas Arūnas Čižauskas bei miestelio kultūros namų kultūros darbuotojos Aušrelė Sereikienė ir Genovaitė Vorienė.

Aušrelė Sereikienė pasveikino vaikus ir tėčius šventės proga ir pakvietė aktyviai dalyvauti renginyje.

Du muzikinius numerius – dainas „Draugystė“ ir „Vaikystės vizijos“ – susirinkusiesiems skyrė Genovaitė Vorienė ir Gabija Koryznaitė.

„Užaugę vaikai labiausiai prisimena ne tėvų nupirktas dovanas, o laiką, praleistą kartu. Norėjome vaikams ir tėvams suteikti galimybę pabūti drauge, atitrūkus nuo kompiuterių, nuo kasdienių rūpesčių. Stengėmės priminti jau pamirštas užduotis, panaudoti paprastus daiktus. Norėjome, kad vaikai būtų mokomi patys pasidaryti žaislus, o ne viską gauti už dyką“, – sakė Aušrelė Sereikienė.

Ir vaikams, ir jų tėveliams buvo pasiūlyta įvairių veiklų! Didelio susidomėjimo sulaukė smiginis, krepšinio baudų mėtymas, „kelionė per pelkę“, mėtymas į taikinį, žiedų mėtymas, „kas daugiau numuš kamuoliukų?“, šaškių varžybos „kas greičiau pralaimės“, važiavimas paspirtuku.

Nemažai rungčių dalyvių buvo apdovanoti saldžiais prizais! Jų tikrai nusipelnė vaikai, dalyvavę visose rungtyse, – tai Gabija Koryznaitė, Jokūbas Koryzna, Domantas Lečas.

Smiginis puikiai sekėsi Egidijui Koryznai, Kornelijai Kriaučiūnaitei ir Laurynui Jučui.

Krepšinio baudas taikliausiai mėtė Egidijus Koryzna, Lukas Ivanovas ir Lukas Turskis.

Į taikinį mėtyti geriausiai sekėsi Svajūnui Lečui ir Loretai Lečienei.

Šaškių varžybose nepralenkiami buvo Judita Koryznienė ir Aleksandras Beleckas.

Paspirtuku greičiausiai važiavo Benas Kasarauskas.

Apdovanojimai skirti trims šaunioms šeimoms, aktyviai dalyvavusioms šventėje: saldžiais prizais buvo pradžiugintos Loretos ir Svajūno Lečų, Aleksandro Belecko ir Rasos Michailovskajos, Juditos ir Egidijaus Koryznų šeimos.

Vaikai ir jų tėveliai liko patenkinti švente. Visi trys renginio organizatoriai dėkojo šventės dalyviams, nes jie buvo aktyvūs, džiaugėsi, kad pavyko surengti šventę, laikantis saugumo reikalavimų, o tai yra būtina nesibaigus koronaviruso pandemijai.

Roma Buivydienė 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE