NULL

Pociūnėliuose – šventė „Svečiuose pas Karlsoną“

Pociūnėlių miestelio parke vyko tradicinė Skėmių seniūnijos Šeimos, Vaikų gynimo ir Tėvo dienos šventė. Šventę vedė tradicinis filmuko personažas Karlsonas.

Vaikų kolektyvai Karlsonui gimtadienio proga dovanojo dainas, šokius, uogienės ir gėlių. Šventėje vyko edukaciniai užsiėmimai: kiekvienas dalyvis galėjo pasigaminti po žirgelį, o po to su juo prajoti „garbės ratą“. Jaunimo komandos dalyvavo orientacinėse varžybose. Patys mažiausi šventės dalyviai keliavo „traukiniu“ ir ieškojo paklydusio draugo.

Šventės vedėjas visus pasveikino su atėjusia vasara ir prasidedančiomis vasaros atostogomis. Priminė saugaus eismo taisykles. Rungčių dalyviams padovanojo saugaus eismo priemonių, palinkėjo saugios vasaros. Visi, atvykę į šventę, buvo pavaišinti Karlsono koše. Šventę vainikavo žirgų konkūrai.

Pociūnėlių miestelio bendruomenė jau trečius metus iš eilės dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos projekte, kurį koordinuoja Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“.

Birutė Andriuškienė

 

 

Šventę vainikavo žirgų konkūrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE