NULL

Policija „nuskausmino“ dvi bobutes

Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai vykdydami prevencines priemones, skirtas teisės pažeidimams, susijusiems su nelegalia akcizais apmokestinamų prekių ir nelegalaus alkoholio apyvarta, apsilankė Radviliškio rajono Gudesių kaime gyvenančio O. B. A. namuose.

Pareigūnai turėjo informacijos, jog namo šeimininkė verčiasi nelegalia veikla. Apsilankymo metu pareigūnams paaiškinus namo šeimininkei atvykimo priežastį ir po neilgų diskusijų moteris pateikė 1,5 litro talpos butelį, su skysčiu, turinčiu specifinį alkoholio kvapą ir tokio pat turinio 0,5 litro talpą. Pareigūnai čia aptiko ne tik naminukės, bet ir 108 pakelius cigarečių, paženklintų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Po poros dienų prevencinio padalinio pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, apsilankė Radviliškio rajone, Šiaulaičių kaime, pas 38-erių metų I. B. Pareigūnų vizitas ir čia buvo rezultatyvus – rasti ir paimti 9 litrai skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

Naminę degtinę ir kontrabandines cigaretes laikiusių Radviliškio rajono gyventojų laukia administracinės atsakomybė, piniginės baudos.

Pagal policijos pranešimą parengė Juozas GINKUS

 

Policijos nuotr.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE