NULL

Policija ruošiasi paskutinio skambučio šventei

Paskutinę gegužės mėnesio savaitę daugumoje mokyklų nuaidės paskutinis skambutis. Ši šventė abiturientų dažnai pažymima triukšmingais pobūviais. Ne paslaptis, kad vakarėliuose vartojami alkoholiniai gėrimai, o vėliau dėl neatsakingo elgesio galima sulaukti labai liūdnų pasekmių. Skaudžiausios nelaimės įvyksta tada, kai jaunuoliai sėda neblaivūs prie vairo ar neturėdami tam teisės.

Siekdami apsaugoti jaunimą nuo nelaimingų atsitikimų ir skaudžių įvykių, pareigūnai paskutinę gegužės mėnesio savaitę Radviliškio rajone sustiprins patruliavimą viešajai tvarkai ir eismo saugumui užtikrinti.

Pareigūnai griežtai kontroliuos važiavimo greitį, lenkimus, pavojingą ir chuliganišką vairavimą. Bus tikrinama, ar jauni žmonės transporto priemones vairuoja blaivūs, turi dokumentus, leidžiančius jas eksploatuoti, naudoja saugos diržus bei motociklininko šalmus. Pažeidimams fiksuoti bus naudojamos policijos turimos vaizdo fiksavimo priemonės.

Pareigūnai organizuos ir neviešąjį patruliavimą, stebės teritorijas prie mokyklų, parkus, aikštes, kitas teritorijas, kuriose gali būti vartojami alkoholiniai gėrimai ar kitaip svaiginamasi.

Pagal policijos pranešimą parengė Juozas GINKUS

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE