NULL

Policininkai bendravo su vaikų namų auklėtiniais

Radviliškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyriausiasis specialistas Aivaras Kardašius ir vyresnioji specialistė Ilona Sernovienė susitiko su Radviliškio rajono vaikų globos namų „Nykštukas“ auklėtiniais ir personalu.

Pareigūnai atsakė į iš anksto vaikų paruoštus klausimus, kalbėjo apie visuomenės saugumą, skatino vaikus rūpintis ne tik savo, bet ir šalia esančių draugų gerove, gerbti šios įstaigos darbuotojus.

Išskirtinis dėmesys buvo skirtas saugumui ir tvarkos laikymuisi viešose vietose, patarta neįsivelti į provokacijas, konfliktus, o patekus į bėdą drąsiai kreiptis pagalbos į pedagogus, auklėtojus ar policiją.

Rūkymas vaikų globos namų teritorijoje išlieka vienu iš pagrindinių šios institucijos auklėtinių daromų pažeidimų, todėl susirinkusiems ne tik priminta, kad Tabako kontrolės įstatymas numato, jog visose švietimo įstaigose ir jų teritorijose rūkyti yra draudžiama, bet ir išaiškintos su šiuo pažeidimu susijusios pasekmės.

Išskirtinai ilgai buvo diskutuota apie atvejus, kada vaikai rūko iš miesto šiukšliadėžių susirinktas nuorūkas, akcentuota grėsmė susirgti įvairiomis užkrečiamomis ligomis.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE