Poliklinikoje masturbavęsis radviliškietis pasiųstas už grotų

Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmuose paskelbtas nuosprendis 28-erių metų radviliškiečiui Mantui Jasaičiui, kuris pripažintas kaltu dėl to, kad viešai masturbuodamasis Radviliškio pirminės sveikatos priežiūros centre sutrikdė viešąją tvarką ir išgąsdino poliklinikos darbuotojas, bei dėl to, kad pasipriešino policijos pareigūnams.

Skundėsi, kad skauda „kiaušinius“

14 kartų seniau teistas M. Jasaitis Radviliškio pirminės sveikatos priežiūros centre siautėjo praėjusių metų spalio 6 dieną.

Užėjęs į slaugytojos darbo kabinetą vyras nusimovė kelnes, ranka suėmęs sau už lyties organo masturbavosi. Paskui radviliškietis nuėjo į poliklinikos pirmame aukšte esančią registratūrą ir koridoriuje atsisėdęs prie registratūros per kelnes ranka trynė sau lyties organą, tokiais savo veiksmais nutraukė statistikės archyvarės ir sveikatos statistikės darbą bei sutrikdė laukusių įstaigoje pacientų rimtį.

Slaugytoja vėliau policijos pareigūnams pasakojo, kad apie 12 valandą ji darbo kabinete buvo viena, kai į kabinetą pasibeldęs įėjo neprisistatęs pacientas, kuris užėjęs uždarė duris.

Medikė pacientą informavo, kad gydytojos nėra ir ji darbe bus vėliau, tačiau kai radviliškiečio paklausė, kuo gali jam padėti, pacientas pasiskundė, kad jam skauda, kaip jis išsireiškė, „kiaušinius“.

Gyrėsi, kad labai daug masturbuojasi

Slaugytojai paklausus, kas jam nutiko, gal jam reikia siuntimo pas specialistus, radviliškietis pareiškė, kad jis labai daug masturbuojasi ir stovėdamas prie durų nusimovė kelnes. Vyras pradėjo masturbuotis sakydamas: „Skauda kiaušinius, ateik, pažiūrėk, kaip skauda“.

Slaugytoja pašiurpo nuo įsibrovėlio elgesio ir pareikalavo jo nustoti masturbuotis ir užsimauti kelnes. Tačiau radviliškietis kelnes užsimovė tik medikei dar keletą kartų pakartojus reikalavimą.

Incidentas tuo nesibaigė, nes pacientas atsisėdo prie slaugytojos, sėdinčios prie darbo stalo, ir vėl pasismaukęs kelnes pradėjo viena ranka masturbuotis, o kita ranka vis ėmėsi sau už sėklidžių.

Žmones gąsdino prie registratūros

Slaugytojai dar keletą kartų teko raminti įsibrovėlį, kol šis pagaliau išėjo iš jos kabineto. Tada seselė nuskubėjo apie incidentą informuoti poliklinikos administraciją.

Nulipusi į pastato pirmąjį aukštą koridoriuje ji pastebėjo statistikę, iš kurios veido išraiškos suprato, kad ji sutrikusi.

Paaiškėjo, kad radviliškietis toliau masturbavosi prie registratūros, nors čia jis nebuvo nusimovęs kelnių, tačiau rankomis vis paliesdavo ir trindavo savo lyties organą.

Kad vyras negąsdintų žmonių, medikės jam pasiūlė užeiti ir gydytojo palaukti kitame kabinete – izoliatoriuje. Iš čia jį ir išsivežė pareigūnai.

Pareigūnų pagalbos paprašė radviliškiečio mama

Bylos duomenimis, policijos pareigūnams M. Jasaitis pasipriešino praėjusių metų spalio 23-iosios vakarą. Tądien į policijos pareigūnus kreipėsi radviliškiečio mama, kuri skundėsi, kad neblaivus sūnus jos neįsileidžia į namus, ją koneveikia.

Pareigūnams nuvykus nurodytu adresu, kieme juos pasitiko pagalbos prašiusi moteris, kuri nurodė, kad tądien grįžo iš kelionės į namus, kuriuose rado neblaivų savo. Pasak moters, sūnus ją plūdo įvairiais necenzūriniais žodžiais. Bijodama, jog sūnus jos nesumuštų, radviliškietė pasikvietė policijos pareigūnus.

Užėjusius į namo vidų policininkus kambaryje pasitiko neblaivus M. Jasaitis, kuris necenzūriniais žodžiais pareikalavo išeiti. Pareigūnui paprašius nusiraminti, pasiimti savo asmens dokumentą, apsirengti ir eiti į kiemą prie tarnybinio pareigūnų automobilio girtumui nustatyti, radviliškietis vėl pradėjo agresyviai elgtis, rėkė necenzūrinius keiksmus. Pareigūnas buvo išvadintas „daunu“, „žertva“ ir kitais necenzūriniais žodžiais, po kurių įniršęs radviliškietis policininko paklausė, ar jis „nori per barzdą?“.

Smarkuolio nenuramino net ašarinės dujos

Ilgai nelaukęs M. Jasaitis į pareigūną paleido kumščius, tačiau šis pasitraukė ir smūgio išvengė. Policininkas panaudojo panaudojo kovinių imtynių veiksmus ir radviliškietį sugriebė už kaklo, pastarasis bandydamas ištrūkti pareigūnui kumščiais ėmė talžyti šonus.

Pareigūnui neliko nieko kito, kaip išsitraukti ašarines dujas ir jomis papurkšti chuliganui į veidą. Tačiau M. Jasaitis ir toliau muistėsi, sklaidėsi rankomis bei kojomis, todėl policininkas parvertė jį ant grindų ir uždėjo antrankius.

Po įvykio policijos pareigūnas kreipėsi į ligoninės priėmimo skyrių, kuriame medikai jam nustatė krūtinės ląstos sumušimą ir išleido gydytis ambulatoriškai.

Teismas radviliškietį pasiuntė už grotų

Apklaustas teisiamajame posėdyje M. Jasaitis savo kaltę pripažino visiškai. Jis paaiškino, kad tiksliai aplinkybių neatsimena, bet žino, kad tuo metu ilgai vartojo alkoholinius gėrimus. Vyras tikino, jog būdamas blaivus taip nebūtų pasielgęs.

Teismas už nederamą elgesį poliklinikoje ir pasipriešinimą policijos pareigūnams M. Jasaičiui skyrė galutinę 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Kadangi nuosprendžio paskelbimo dieną M. Jasaitis dar nebuvo atlikęs bausmės už anksčiau padarytą nusikaltimą, jis belangėn pasiųstas 8 mėnesiams.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dar gali būti skundžiamas.

Zigmas JANAVIČIUS

One Comment

  1. 🔏 Process 1,00000 bitсоin. Next > https://script.google.com/macros/s/AKfycbxdpJEl8ve50ry7Pv5vU1OPK_daXbkIYZvbUScxJx4BSM4Kz1t8LWfoKEXebm-Gpe0V/exec?hs=6e22b772acbf172715bbd0d2c4b66f01& 🔏 parašė:

    gv8try

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE