NULL

Pradedamos teikti gydomojo, unikalaus purvo procedūros

Kartais gamta yra geriausias būdas išspręsti iškilusią problemą ar ligą, nes tam ji turi stiprią galią. Gydomojo purvo ir mineralinio vandens procedūros yra vienas iš natūralių gydymo būdų, kurie padeda įveikti daugelį sveikatos problemų.

Nuo šių metų vasario 1 dienos VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninė ir jos filialas Likėnų reabilitacijos ligoninė suteiks geriausią ir natūraliausią sveikatinimosi ir gydymosi galimybę – gydomojo purvo procedūras, mineralinio vandens vonias ir geriamąjį mineralinį vandenį „Likėnai“.

„Džiaugiuosi, kad pagaliau po ilgų derybų ir sunkaus darbo metų grąžinome reabilitacijai gydomąjį purvą, kuris dėl mineralų ir mikroelementų gausos Lietuvoje neprilygsta jokiam kitam. Savo gydomosiomis savybėmis Likėnų purvas yra unikalus ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų Europoje. Pagal savo savybes ir mineralizacijos lygį, Likėnų purvas labiau panašus į jūrinės kilmės gydomąjį purvą. Gydomuoju purvu atliekamos įvairios sveikatai naudingos procedūros – purvo aplikacijos, purvo vonios, dantenų aplikacijos, purvo aplikacijos su elektros srove (elektropurvas).

Noriu pasidžiaugti, kad Likėnai turi du mineralinio vandens gręžinius: „Aukštaitija“ ir „Likėnai“. Gręžinio „Aukštaitija“ gylis – 1010,9 m ir jis yra giliausias Lietuvoje. Minėto gręžinio vanduo naudojamas išorinio gydymo tikslams, mineralinio vandens vonioms ar maišomas su gydomuoju purvu. Iš gręžinio „Likėnai“ yra išgaunamas aukštos mineralizacijos geriamasis mineralinis vanduo, kuris pasižymi ypatingomis savybėmis ir mikroelementais, kurie labai vertingi žmogaus organizmui. Pasinaudodamas proga noriu pakviesti visos Lietuvos gyventojus, kuriems reikalingas reabilitacinis gydymas, atvykti į turtingus savo gamtos ištekliais Likėnus, pasimėgauti grynu oru Likėnų parke, atgauti jėgas, sustiprinti imunitetą ir organizmo funkcijas, o taip pat naudotis reabilitacijos paslaugomis ir VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje“, – kalbėjo ligoninės direktorius A. Skorupskas.

Respublikinė Panevėžio ligoninė ir jos filialas Likėnų reabilitacijos ligoninė kviečia gyventojus atvykti reabilitacijai, išbandyti sveikatinimosi ir gydymosi procedūras, pasimėgauti teikiamais gamtos ištekliais – gydomuoju purvu, mineraliniu vandeniu, kurie suteikia reikšmingą ir natūralų poveikį mūsų visų brangiausiam turtui – sveikatai.

Respublikinės Panevėžio ligoninės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE