Vyrų bočios komanda.

Puikūs radviliškiečių pasiekimai Pakruojyje vykusioje neįgaliųjų sporto šventėje

Birželio 18 dieną vienuolika Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų išvyko į Pakruojį. Čia neįgaliųjų asociacija „Aš galiu“ organizavo pirmas atrankines varžybas. Šiemet jų bus septynios. Varžybų prizininkai iškovoja teisę dalyvauti Lietuvos žaidynėse, kurios vyks rudenį Kaune.

Į šventę atvyko daug svečių ir renginio rėmėjų. Dalyvavo ir Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas. Seimo narys Antanas Matulas finansavo medalių gamybą ir įsteigė prizą komandai, pelniusiai daugiausiai medalių.

Pasibaigus apdovanojimams ir suskaičiavus medalius Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komanda jų surinko daugiausiai – 13, tad prizas – Vyčio vėliava – atiteko mums.

Varžybose buvo 9 rungtys. Dalyvavo sportininkai iš Šiaulių ir Panevėžio apskričių. Daugiausiai prizinių vietų pelnė mūsų draugijos narys Ričardas Vladička. Jis baudų metime, „kopėčių“ rungtyje ir kimštinio kamuolio metime tapo čempionu, o rankų lenkime užėmė trečiąją vietą.

Irena Vilniuvienė rankų lenkime užėmė antrą vietą, o baudų metime liko trečia.

Jonas Ramanauskas, žaisdamas šachmatais, pelnė bronzos medalį.

Daugiausiai emocijų ir dėmesio sulaukė bočios žaidimas. Jau tradiciškai mūsų draugijai atstovavo dvi komandos – moterų ir vyrų. Komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius. Labai gerai sekėsi abiem komandoms. Moterys laimėjo 5 žaidimus su įspūdingu taškų skaičiumi. Vyrams sekėsi ne ką prasčiau. Į finalą pateko trys savo pogrupiuose laimėjusios komandos. Pritrūkus laiko sužaisti iki galo ir išsiaiškinti stipriausius, vienos komandos vadovas pasiūlė traukti burtus ir pasidalinti vietas. Po burtų traukimo mūsų vyrai Petras Rudžianskas, Česlovas Turčinskas ir Romaldas Nyderis liko treti, o moterys: Birutė Tamonienė, Vanda Astrauskienė ir Gitana Čepienė gavo sidabro spalvos medalius.

Varžybų sezonas prasidėjo. Džiaugiamės pelnę prizines vietas ir iškovoję teisę dalyvauti Lietuvos neįgaliųjų žaidynių finale.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE