NULL

Radviliškiečiai praktikavosi Maltoje

Trys Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro šaltkalvio specialybės mokiniai atliko darbo praktiką Maltos gamybinėse įmonėse. Kartu su jais dirbo trys Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniai.

Mokiniai dirbo įvairiomis staklėmis – metalo pjovimo, lankstymo, gręžimo. Jie gamino detales, kurias paskui virino ir ruošė galutinius produktus: metalinius spiralinius laiptus, tvoras, stovus saulės baterijoms. Pagamintą produkciją mokiniai šlifavo ir, jeigu reikia, poliravo.

Laisvalaikio metu mokiniai apsilankė Švento Juliano, Valetos, Mosta, Rabato miestuose. Jie važiavo dviejų aukštų apžvalginiu autobusu, kuriame per ausines galėjo klausytis ekskursijos vadovų pasakojimų, transliuojamų net šešiolika kalbų.

Mokiniai apsilankė didžiausiame ir gražiausiame Maltos smėlio pliaže. Plaukė jūros keltu į Gozo salą, antrą pagal dydį iš septynių Maltos salyno salų. Ten jie taip pat važinėjo po salą apžvalginiu autobusu ir galėjo išlipti įžymiausiose salos vietose bei pasigrožėti vaizdais.

Laisvalaikiu mokiniai turėjo galimybę pasidžiaugti karšta Maltos birželio saule ir šilta Viduržiemio jūra, nes gyveno apartamentuose, iš kurių yra tik penkios minutės kelio pėsčiomis iki jūros.

Mokinių pasiekimai praktikos metu buvo įvertinti Europass mobilumo dokumentais ir priimančių partnerių pažymėjimais apie dalyvavimą darbo praktikoje. Šie dokumentai labai pravers mokiniams įsidarbinant.

Į kelionę mokinius lydėjo ir jų saugumą užtikrino du Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro darbuotojai, kurie padėjo mokiniams bendrauti su užsienio darbdaviais ir bendradarbiais, organizavo jų buitį ir laisvalaikį.

Pagal RTVMC informaciją parengė Aušra LAURINKIENĖ

  

2. Turiningai praleistas ir laisvalaikis.

RTVMC nuotr.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE