NULL

Radviliškiečiai šventė vasaros pradžią

Kalendorinė vasara prasidėjo dviem gražiomis šventėmis – birželio 1-oji, Tarptautinė vaikų gynimo diena, sutapo ir su pirmuoju sekmadieniu – Tėvo diena. Ta proga Radviliškio laisvalaikio ir pramogų parke Radviliškio miesto kultūros centras sveikino vaikus ir tėvelius.

Šventė prasidėjo nuo mamų turgelio, kurio tikslas – parduoti, mainyti ar dovanoti savo vaikučių išaugtus rūbelius ar nebenaudojamus žaisliukus. Su dviguba švente susirinkusiuosius pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys.

Šventiniame koncerte dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro vaikų popchoras „Mažosios princesės ir Nojus“ (vadovė Irena Plukienė), Radviliškio miesto kultūros centro vaikų šokių grupė (vadovė Indrė Ginkevičienė), Radviliškio miesto kultūros centro vaikų šokių grupė „Flamingas“ (vadovė Ieva Kamrazerytė). Žaidimus žaidė ir linksmintis kvietė Radviliškio miesto kultūros centro vaikų teatro būrelis „Išdykėliai“ (vadovė Daiva Sirutienė).

Šventę užbaigė šiuolaikinio cirko trupė „Antigravitacija“ ir žonglierius Mantas Markevičius. Jis vaikus pakvietė į fantazijos pilną cirko pasaulį bei mokė žongliravimo meno. Renginį vedė Radviliškio miesto jaunimo klubo MIX nariai.

Pagal Radviliškio miesto kultūros centro informaciją parengė Aušra LAURINKIENĖ

 

Šventė prasidėjo nuo mamų turgelio.

 

Žonglierius Mantas Markevičius vaikus mokė žongliravimo paslapčių.

Radviliškio miesto kultūros centro nuotr.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE