Radviliškiečių pergalės respublikinėse neįgaliųjų sporto varžybose Raseiniuose

Gegužės 24 dieną 8 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai dalyvavo Raseiniuose vykusiose respublikinėse neįgaliųjų sporto varžybose „Sportuokime drauge“.

Rezultatai pranoko lūkesčius. Į namus parsivežėme 9 medalius: 6 aukso,  1 sidabro ir du bronzos. Laima Piščikienė baudų metimo ir šaudymo rungtyse iškovojo po bronzos medalį. Gitana Čepienė šaudymo rungtyje buvo antra ir pasipuošė sidabro medaliu. Tarp vyrų geriausiai šaudė Marius Matuzevičius – jis tapo šios rungties čempionu. Zofija Bivilienė tarp moterų buvo taikliausia mesdama maišelius į taikinį, o Irena Vilniuvienė į krepšį įmetė daugiausiai baudų metimų. Azartiškiausios kovos vyko bočios žaidimo aikštelėse. Po įtemtų ir nenuspėjamų susitikimų mūsų komanda (Angelė Šimatonienė, Petras Rudžianskas ir Vytautas Rančys) tapo čempionais ir buvo apdovanoti aukso spalvos medaliais ir didžiule taure.

Dėkojame organizatoriams už pakvietimą į sporto šventę ir turiningai praleistą laiką. Varžyboms pasiruošta įgyvendinant Radviliškio rajono savivaldybės iš dalies finansuojamą kūno kultūros ir sporto projektą. 

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE