auksu žėrintys molio dirbiniai papuošė jaukų vakarą ir suteikė prabangos

Radviliškiečių rankose molis sutvisko auksu

Rugsėjo-spalio mėnesiais 24 moterys dalyvavo Radviliškio miesto kultūros centro organizuojamoje neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymosi programoje „Gamtos ir molio sintezė“. Programos veiklų metu senosios molio dirbinių gamybos tradicijos buvo jungiamos su šiuolaikinėmis apdirbimo bei dekoravimo auksu technologijomis. Savo sukurtus bei auksu glazūruotus darbus išvydusios projekto dalyvės liko sužavėtos.

Projekto dalyvės pačios kūrė dekoratyvinius molio dirbinius, eksperimentavo įvairiais raštais ir figūromis. Taip kiekviena programos moteris nusilipdė ir susikūrė po du darbus. Atsirado daug norinčių dalyvauti programos veiklose, tačiau tik pirmosios 24 užsiregistravusios moterys buvo tos laimingosios, kurios galėjo kurti kartu su meno studijos „Menoja“ lektore Daiva.

Meninius užsiėmimus vedė daugiametę kūrybos ir mokymo patirtį sukaupusi „Menojos“ Šiaulių skyriaus vadovė-edukatorė Daiva Stakvilevičienė. Kadangi dalyvių skaičius pakankamai didelis, o dėmesio norisi duoti visoms vienodai, tai edukatorei talkino jos kolegės.

Edukacijų vadovės džiaugėsi, kad priėmė savo asmeninį iššūkį – dirbti su tokia didele dalyvių grupe ir išgauti maksimalų rezultatą, nes dirbtuvių dalyvių kūrybiniai darbai buvo išties įspūdingi ir pranoko lūkesčius.

Spalio 5 dieną visos dalyvės dar kartą susirinko jaukiam pabuvimui kartu – pasidžiaugti savo ir kitų darbais.

Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė dalyviams įteikė pažymėjimus, liudijančius dalyvavimą programoje-projekte „Gamtos ir molio sintezė“, padėkojo už malonų ir prasmingą darbą edukacijų vadovėms, kurios rado kelią į suaugusiųjų širdis ir motyvaciją bei norą kurti.

Šio rudeniškai šilto ir jaukaus vakaro sušildyti dalyviai į namus skirstėsi lydimi gražaus pasibuvimo džiaugsmo ir vilties, kad turės galimybę tęsti užsiėmimus ateinantį rudenį.

Trapūs, elegantiški, auksu žėrintys molio dirbiniai papuošė jaukų vakarą ir suteikė prabangos, elegancijos bei subtilumo. Elegantiško vakaro akimirkas ir įspūdingus dirbinius užfiksavo Radviliškio miesto kultūros centro dizainerė Jolita.

Radviliškio miesto kultūros centras dėkoja visoms projekto dalyvėms už nuoširdų ir malonų bendravimą, už norą išmokti ir atrasti save, nesvarbu, kiek tau bebūtų metų, edukatorei Daivai ir jos kolegėms už įdomias pamokas ir meno sklaidą, už galimybę atsiskleisti.

Radviliškio rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa finansuojama savivaldybės biudžeto lėšomis, Radviliškio miesto kultūros centro prisidėjimas edukacijų priemonėms.

Parengta pagal Radviliškio miesto kultūros centro informaciją ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE