Radviliškio gyventojai rudens vakarus leido dalyvaudami fizinio aktyvumo skatinimo programoje

Fizinis aktyvumas mūsų gyvenime labai svarbus, siekiant palaikyti žmogaus kūno funkcionalumą bei kuo ilgiau išlikti sveikiems ir darbingiems. Reguliari fizinė veikla stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, laviną judesių koordinaciją bei pusiausvyrą, teigiamai veikia kraujospūdį ir savijautą.

Rugsėjo–spalio mėnesiais Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biure buvo organizuojama Fizinio aktyvumo skatinimo programa, skirta 18–64 metų amžiaus gyventojams. Šioje programoje dalyviai turėjo progą dalyvauti dešimtyje funkcinių treniruočių, kurių metu buvo atliekami įvairūs jėgos, lankstumo, pusiausvyros, kardio ir kiti pratimai. Programos pradžioje ir pabaigoje visiems dalyviams buvo atlikta kūno masės analizė.

Užsiėmimų metu buvo stiprinimas ne tik kūnas, bet ir gerinama emocinė sveikata. Trenerės Aistės Balčiūnaitės kūrybiškai sugalvotos fizinio aktyvumo užduotys ir žaidimai pripildydavo dalyvius geromis emocijomis.

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras dėkoja visiems, dalyvavusiems programoje, trenerei Aistei už nuoširdų darbą, stiprinant rajono gyventojų sveikatą. Linkime visiems būti motyvuotiems ir fiziškai aktyviems!

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE