Radviliškio imtynininkai iš Švedijos grįžo su medaliais

Spalio 14-16 dienomis Švedijoje, Umea mieste, vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras „Umea wrestling battle 2023“. Varžybose įvairiose svorio kategorijose ir amžiaus grupėse dalyvavo daugiau kaip penki šimtų dalyvių iš Švedijos, Suomijos, Alžyro, Anglijos, Amerikos, Prancūzijos ir Lietuvos.

Varžybopse dalyvavo ir Radviliškio imtynininkai, kurie iškovojo gražių pergalių.

Greta Tverskytė svorio kategorijoje iki 69 kg nugalėjo tris Švedijos sportininkes, finale nusileido suomei rezultatu 4:6 ir iškovojo antrąją vietą.

Vakaris Šimoliūnas svorio kategorijoje iki 71 kg pirmoje kovoje nugalėjo švedą, antroje kovoje nugalėjo sportininką iš Anglijos. Trečioje kovoje patyrė pralaimėjimą švedui. Vakariui atiteko antroji vieta.

Imtynininkus treniruoja Justinas Kvietelaitis.