Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė“atšventė 35-ąjį gimtadienį

Vasario mėnuo – ypatingas Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenei. Vasario 15-ąją buvo minimas įstaigos 35-tasis gimtadienis! 

Esame palyginti dar visai jaunas darželis, tačiau mintimis grįždami į nuveiktus darbus, įgyvendintas veiklas ir projektus, galime drąsiai teigti, jog šie metai atspindi įstaigos tobulėjimo kelią. Džiaugiamės, jog šį gražų jubiliejų drauge su mumis minėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas, Radviliškio rajono Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Vaigauskienė, Radviliškio pedagoginės psichologinės tarnybos vedėjas Virginijus Kablys, Radviliškio raj. savivaldybės Švietimo ir sporto paslaugų centro metodininkė-projektų koordinatorė Živilė Laurutienė, Radviliškio r. visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė Kornelija Matonienė, Šeduvos globos namų direktorė Andžela Brazienė, lopšelio-darželio „Eglutė“ tėvų komiteto atstovai. 

Gimtadienio šventėje dalyvavo ir mūsų ilgamečiai draugai – Radviliškio rajono lopšelių-darželių, mokyklų, neformaliojo ugdymo mokyklų vadovai ir jų atstovai. Svečiai įstaigos bendruomenei negailėjo gražių žodžių ir prisiminimų, linkėjo kūrybinių ieškojimų ir naujų idėjų, prasmingų darbų, sėkmių ir įveikiamų iššūkių kupinų metų! Kupini plačių šypsenų, geros nuotaikos ir energijos visi drauge kursime savo ateities darželio istoriją. 

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE