Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijai – čempionų taurė

Birželio 14 dieną Radviliškio sporto arenoje vyko Šiaulių regiono žmonių su negalia sporto šventė. Varžybose dalyvavo daugiau negu 150 sportininkų iš Latvijos Bauskės neįgaliųjų sporto klubo, Radviliškio diabeto klubo „Likimas“, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro dienos užimtumo skyriaus, Kuršėnų žmonių su negalia sporto klubo „Atgaiva“, Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos, Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos, Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungos, Pasvalio rajono neįgaliųjų draugijos ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos. Radviliškio diabeto klubo ,,Likimas“ atstovės visiems norintiems nustatinėjo gliukozės kiekį kraujyje ir matavo kraujospūdį.

Šventę pradėjo Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė. Ji pasveikino visus atvykusius sportininkus ir pristatė svečius. Į renginį atvyko Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Rasa Miškinienė. Sveikinimo žodį tarė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus vedėjas Aivaras Vasiliauskas. Jis pristatė visus varžybų teisėjus.

Sportininkai pagal galimybes ir norus galėjo dalyvauti 8-iose rungtyse. Prasidėjo įnirtingos kovos dėl kiekvieno taško ar laimėjimo. Pasibaigus varžyboms buvo skaičiuojami iškovoti medaliai, o trims stipriausioms komandoms įteiktos taurės.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai iškovojo 15 medalių: 7 aukso, 2 sidabro ir 6 bronzos.

Mūsų moterims labai gerai sekėsi baudų metimas. Visos trys prizinės vietos atiteko radviliškietėms: Irena Dumskienė pelnė bronzą, Angelė Šimatonienė sidabrą, o Irena Vilniuvienė tapo šios rungties nugalėtoja. Be šio aukso medalio I. Vilniuvienė pelnė dar du – rankų lenkime ir ,,kopėčių“ rungtyje.

Marius Matuzevičius taip pat pelnė tris medalius. Smiginio ir ,,kopėčių“ rungtyse iškovojo aukso, o rankų lenkime – bronzos medalį.

Gitana Čepienė tarp moterų geriausiai mėtė strėlytes smiginio rungtyje, o Jonas Ramanauskas aukso medalį iškovojo žaisdamas šachmatais. Zofija Bivilienė smiginio rungtyje užėmė antrąją vietą. Algis Petrašiūnas tarp šaškininkų buvo trečias.

Kaip visada, ilgiausiai užtruko bočios žaidimas, kuriame dalyvavo 19 komandų. Po įtemptų kovų mūsų vyrų komanda: Petras Rudžianskas, Vytautas Rančys ir Česlovas Turčinskas, iškovojo 3 vietą. Antra liko Bauskės komanda, o Pakruojo rajono neįgaliųjų draugija tapo šios rungties čempionais.

Susumavus rezultatus 3 vietos taurė atiteko Kuršėnų sporto klubui „Atgaiva“, antrąją vietą užėmė Pakruojo rajono neįgaliųjų draugija, o čempionų taurė liko Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijoje. Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus teisėjų komandai ir Dienos užimtumo skyriaus vedėjui Dariui Paluckui už pagalbą ir teisėjavimą.

Varžyboms pasiruošta įgyvendinant Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto dalinai finansuojamą projektą.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE