Draugijos vokalinis ansamblis „Gabija“ konferencijos dalyvius pasveikino dainomis.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijai ir toliau vadovaus Jūratė Bredulskienė

Rugsėjo 17 dieną Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos nariai rinkosi į draugijos sporto salę. Čia vyko ataskaitinė-rinkiminė konferencija.

Renginį pradėjo draugijos vokalinis ansamblis „Gabija“ (vadovė Roma Apšegienė), jis dainomis pasveikino konferencijos dalyvius.

Draugijos pirmininkė J. Bredulskienė pristatė svečius – rajono merą Vytautą Simelį, Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininką Igną Mačiuką ir Radviliškio policijos komisariato pareigūnes, kurios papasakojo, kaip apsisaugoti nuo suaktyvėjusių sukčių, kurie išvilioja pinigus iš patiklių žmonių, ir davė patarimų, kaip elgtis važiuojamoje kelio dalyje tamsiu paros metu ir kaip teisingai dėvėti atšvaitus.

Toliau vyko konferencija. Pirmininkė pateikė draugijos veiklos ataskaitą, o finansininkė Birutė Sitavičienė supažindino su finansine ataskaita. Abi ataskaitos įvertintos teigiamai.

Draugijos pirmininke dar vienai kadencijai vienbalsiai išrinkta Jūratė Bredulskienė. Papildyta ir atnaujinta taryba.

Pirmininkę ir visus draugijos narius sveikino savivaldybės meras ir Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas I. Mačiukas. Pastarasis pasidžiaugė mūsų pirmininkės ataskaita ir palinkėjo stiprybės bei sveikatos nelengvame darbe.

Ansamblio narys Romas Sologubas su drauge atliko keletą dainų, pritardamas gitara.

Po visų sveikinimų pirmininkė J. Bredulskienė aktyviausiems draugijos nariams įteikė po simbolinę dovanėlę ir gėlės žiedą. Susirinkusieji diskutavo ir bendravo prie arbatos ar kavos puodelio.

Irena Vilniuvienė, Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE