NULL

Radviliškio rajono šeimos džiaugėsi gražia švente

2014 metai yra paskelbti Šeimų metais. Visuomenės harmonizavimo parke, įsikūrusiame Vaizgakiemyje, Prienų rajone, vyko šiai progai paminėti skirta Šeimų šventė. Joje dalyvavo ir šeimos iš Radviliškio rajono.

Šių metų šventėje daug dėmesio buvo skiriama vaikams, jų švietimui, ugdymui, lavinimui ir pramogoms, kad mažieji šventės dalyviai šypsotųsi ir būtų laimingi. Šventės tikslas – paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį bei paskatinti atskirų šeimų bendravimą. Nuotaikingos ir edukacinės pramogos šeimų nariams suteikė galimybę vienas kitam padovanoti tai, kas brangiausia – savo laiką ir dėmesį.

Mažus ir didelius Šeimų šventės dalyvius džiugino kinologų pasirodymai su šunimis. Šventės metu visos mamytės ir tėveliai kartu su savo vaikais galėjo dalyvauti profesionalių trenerių treniruotėse ir išmokti naudingų pratimų kūnui ir sielai. Profesionalūs sportininkai vedė treniruotes ir pasakojo apie kiekvieną sporto šaką.

Tėvams atsipūsti nuo savo mažųjų atžalų padėjo vaikų ypač mėgiami batutai, vandens kamuoliai ir kitos atrakcijos. Šventėje veikė mažasis nuotykių parkas, kuriame vaikai galėjo išbandyti savo jėgas laipiodami skirtingomis virvių trasomis. Šeimų šventėje patyrę skautai mokė vaikus rišti skirtingus mazgus, įkurti laužą, pasistatyti palapinę bei surengė plaustų varžybas.

Visų pramogų metu scenoje dainavo ir savo dainomis džiugino garsiausi Lietuvos atlikėjai.

Šventės globėja – Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Pagrindinis renginio iniciatorius – šeimų ir bendruomenių tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą skatinantys ir remiantys „Senukai“. Radviliškio rajono šeimoms galimybę nuvykti į šią šventę suteikė Radviliškio rajono savivaldybė. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios iniciatyvos. Ji suteikė galimybę 150 Radviliškio rajono gyventojų šeštadienio dieną praleisti turiningai, smagiai ir naudingai.

Eglė Šveckienė,

Vėriškių bendruomenės valdybos narė

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE