Radviliškio žmonių su negalia pasiekimai Bauskės sporto šventėje

Balandžio 13 dieną 10 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo Bauskėje vykusioje žmonių su negalia sporto šventėje. Rungtys buvo nesudėtingos, bet reikalaujančios susikaupimo ir taiklumo: sunkių kamuolių ridenimas, „golfas“, kamuoliukų metimas į taikinį, pagalvių metimas į tolį, maišiukų metimas į taikinį, krepšinio baudų metimas, smiginis, „kopėčios“ ir estafetė.

Visi mūsų sportininkai grįžo su medaliais. Į namus parsivežėme 18 medalių: 3 aukso, 4 sidabro ir 11 bronzos. Geriausiai sekėsi Laimai Piščikienei. Ji iškovojo 1 aukso, vieną sidabro ir du bronzos medalius. Marius Matuzevičius užėmė dvi pirmas vietas. Česlovas Turčinskas į namus parsivežė du bronzos ir vieną sidabro medalį. Angelė Šimatonienė iškovojo po sidabro ir bronzos medalį. Birutė Tamonienė užėmė dvi trečiąsias vietas. Zofija Bivilienė pelnė sidabro medalį, o Irena Vilniuvienė, Vytautas Rančys, Petras Rudžianskas ir Romaldas Nyderis  iškovojo po bronzos medalį. 

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio raj. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja

One Comment

  1. 🔧 You got #ZA24 VERIFY >> https://script.google.com/macros/s/AKfycbw2FtYH00X1lCCW-6JARBIoo6H2TvQjLedlC1FKsTkfEJRcIiRiQl7MGASeLiOc325Q/exec?hs=177c50a18c88f5c9ff78ab3646a7db5c& 🔧 parašė:

    1hcj1z

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

TAIP PAT SKAITYKITE